Brigmanis: ZZS apspriedīs vairākas kandidatūras aizsardzības ministra amatam

Pēc pašreizējā aizsardzības ministra Raimonda Vējoņa ievēlēšanas par Valsts prezidentu, Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde pirmdien plāno nosaukt kandidātu uz vakanto ministra amatu, un iepriekš publiski nosauktais deputāts Raimonds Bergmanis neesot vienīgas iespējamais kandidāts.

ZZS frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis pirmdienas rītā intervijā Latvijas Radio sacīja, ka Bergmanis ir viens no potenciālajiem kandidātiem, bet ZZS valde apspriedīs viņa un citu kandidātu vārdus. 

Brigmanis arī pastāstīja, ka pats Bergmanis vēl apsver piedāvājumu virzīt viņa kandidatūru ministra amatam un galīgo atbildi nemaz nav sniedzis, to viņš izdarīšot līdz ZZS valdes sēdei, kas paredzēta pirmdien pēcpusdienā.

Brigmanis arī noraidīja publiski paustas šaubas par Bergmaņa piemērotību amatam. “Ļoti bieži, kad kāds stājas amatpersonas statusā, daži “eksperti” viņu kritizē, nezinot līdz galam šī cilvēka iespējas un darba spējas, šādi “eksperti” arī šausmīgi kritizēja Vējoni par atbilstību aizsardzības ministra amatam,” sacīja Brigmanis.

“Es būtu skeptisks pret dažādu “ekspertu” vērtējumu,” pauda ZZS frakcijas vadītājs.   

Jau vēstīts, ka Vējonis aizsardzības ministra amatam ieteica Bergmani. Bergmanis ir darbojies arī aizsardzības jomā: viņš ir Nacionālo bruņoto spēku dižkareivis un rekrutēšanas speciālists. Tomēr par viņa mīnusu tiek saukts politiskās pieredzes trūkums, kas tik atbildīgā amatā esot svarīga.

Aizsardzības ministra amats kļuva vakants, jo 3.jūnijā Vējonis ar 55 balsīm ievēlēts par Valsts prezidentu un stāsies šajā amatā jūlija sākumā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti