Brigmanis nepieļauj «Saskaņu» jaunajā koalīcijā

Vēlētāju aptauju dati par 12.Saeimas vēlēšanu rezultātiem liecina, ka jaunā valdošā koalīcija jāveido partijai „Vienotība”, Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) un Nacionālajai apvienībai (NA) un „tiek izslēgts jebkurš variants ar „Saskaņas centru””, sestdien intervijā LTV sacīja ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

„Vēlētājs ir devis mandātu šādai koalīcijai, un ZZS ir gatava strādāt esošajā koalīcijā,” sacīja Brigmanis, uzsverot gan, ka partijas par jaunās koalīcijas aprisēm vēl nav runājušas, jo jāsagaida oficiālie vēlēšanu rezultāti.

Brigmanis uzskata, ka vēlētāji savas balsis ir atdevuši par „stabilitāti, politiskā kursa nemainību, Rietumu vērtībām” un „mēs to arī garantēsim”.

Par iespējamo sadarbību ar pārējām partijām, kuras saskaņā ar vēlētāju aptauju datiem varētu būt iekļuvušas parlamentā, tostarp Ingunas Sudrabas vadīto „No sirds Latvijai”, Brigmanis norādīja, ka ir svarīgi, kāds būs mandātu skaits šīm partijām. „Būtisks ir konstitucionālais vairākums,” sacīja Brigmanis, norādot „pagaidīsim [oficiālos]  rezultātus, nesasteigsim”.

Brigmanis atzina, ka viņa personiskās emocijas par vēlēšanu rezultātiem ir duālas. „Viens etaps ir pagājis, bet otrs vēl priekšā. Vēlētāju uzticība uzliek atbildību, ir daudzi priekšā stāvoši darbi,” sacīja ZZS frakcijas vadītājs.

Jau vēstīts, ka saskaņā ar Latvijas sabiedrisko mediju un „Latvijas Faktu” vēlētāju aptauju 12.Saeimas vēlēšanās uzvarējusi ilggadējā pie varas esošā partija „Vienotība”, un kopumā Saeimā iekļuvušas piecas vai sešas partijas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti