Sudraba salīdzināja Kučinska valdības darbu ar mūziķiem, kas spēlē kopā jau vairākus gadus, viņiem ir viena dziesmu grāmata, bet katrs spēlē savā skaļumā; Saeimā aizvien parādās likumprojekti steidzamības kārtā, jo kaut kas atkal ir nokavēts, un darbība nav saskaņota.
Arī Bondars norādīja, ka Kučinskis ļauj katram ministram savā nozarē rīkoties pašam kā feodālim, piemēram, tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs publiski “uzvedas kā virsaitis no brīvdabas muzeja”, neatbildot uz jautājumiem, kas svarīgi sabiedrībai, un premjers nereaģē.
Bondars gan norādīja, ka Kučinskis pašlaik bauda tādu atbalstu, kādu nav baudījis neviens premjers pēc neatkarības atjaunošanas, un tā ir iespēja izdarīt Latvijas labā daudz lietu, bet starptautiskajā arēnā gan premjeram tik gludi neiet.
Premjeram un ministriem “vārdi jau ir pareizi, bet interesantākais, kā tas realizēsies”, norādīja Bondars.
Jau ziņots, ka premjera Māra Kučinska (Zaļo un zemnieku savienība) vadītais Ministru kabinets aizvadītajā nedēļā ticis pāri zīmīgajām 100 dienām. Tas ir pēdējais atskaites punkts valdības darbu uzsākšanas periodam. Ieskriešanās ir bijusi latviski rāma, uzskata eksperti. Premjers gan piespiedis ministrus uzņemties konkrētus darbus. Tas šķiet cerīgi, bet, protams, vēl negarantē izpildi.