Bojāta strāvas noņēmēja dēļ kavējās vilcieni Jelgavas virzienā; satiksme atjaunota

Ceturtdienas rītā Jelgavas virziena vilcienu līnijā tehniska bojājuma dēļ tika traucēta vilcienu satiksme, informēja „Pasažieru vilciens”. Vēlāk satiksme tika atjaunota.

Vilcienu kustība šajā virzienā kavēsies vēl stundu, tā neilgi pirms pulksten 8.30 paziņoja „Pasažieru vilciens”. Savukārt vēlāk satiksme tika atjaunota, lai gan vilcieni vēl var kavēties Jelgavas virzienā.

„Jelgavas līnijā ir pamatīgi elektrotīklu kontaktu bojājumi, kas neļauj vilcienam turpināt savu gaitu. Precizējam - bojāts strāvas noņēmējs,” tā uzņēmums informēja sociālajā tīklā „Twitter”.

Kā novēroja Latvijas Televīzija, pasažieru vilciens, kas ceturtdienas rītā īsi pēc pulksten 5 izbrauca no Jelgavas apturēja kustību pie Baložu stacijas. Vilciena ārpusē bija redzams nolūzušais strāvas noņēmējs.

Tāpat kavējās vilcieni arī citos virzienos: vilciens Carnikava – Rīga kavēja 20 minūtes, un vilciens Rīga – Skulte nenoteiktu laiku.

Sociālajos tīklos „Pasažieru vilciens” saņēma pārmetumus par nesavlaicīgu informēšanu par bojājumiem un vilcienu kustības traucējumiem. Uzņēmums atzina savu vainu un solīja to uzlabot: „Jāatzīst, ka šoreiz komunikācija nebija līmenī. Tomēr mēs pastāvīgi pie tā strādājam, uzlabojam un mēģinām ziņot kvalitatīvāk.”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti