4. studija

4. studija

4. studija

4. studija

Pēc darba laika beigām - uz krūmiņiem!

Blomē pēc darba laika un brīvdienās – bez sabiedriskās tualetes

Smiltenes novada Blomes pagasta iedzīvotāji norūpējušies par sabiedriskās tualetes trūkumu. Dabiskās vajadzības vietējie iedzīvotāji un viesi var nokārtot pagasta pārvaldē vai kultūras namā, taču tas iespējams tikai oficiālajā darba laikā, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums "4.studija".

Satraukumu par sabiedriskās tualetes trūkumu pagastā LTV raidījumā pauž Blomes iedzīvotājs Jānis. Viņš no centra dzīvo pusstundas braucienā ar velosipēdu, tāpēc arī izcēlis gaismā sev un arī iebraucējiem nozīmīgu tēmu.

Vairākas reizes Jānis uzrunājis pagasta pārvaldnieku – lai dod dēļus un naglas, un mazmājiņu vietējie paši savām rokām sanaglotu. Jo, strādājot centrā, viņam un citiem pēc pagasta pārvaldes darba laika nav, kur aiziet nokārtot dabiskās vajadzības.

Arī citiem blomēniešiem nebūtu nekas pret, ja "ķemertiņš" centrā būtu.

Pagastā esot norādīts uz līdzekļu trūkumu, stāsta Jānis.

Blomes pagasta pārvaldes sekretāre Zigrīda Zuzāne atzina, ka sabiedriskās tualetes pagastā nav, bet nokārtot dabiskās vajadzības iespējams pagasta pārvaldes, arī kultūras nama telpās.

Brīvdienās pagastā ir maz ļaužu, tāpēc tad bez sabiedriskās tualetes varot iztikt. 

"Ļoti maz iedzīvotāji te uzturas, ja nu kāds varbūt aiziet garām. Vairāk darba dienās," teica Zuzāne.

Viņa norādīja, ka sabiedrisko tualeti pagasta centrā nevarētu uzbūvēt bez būvvaldes saskaņojuma. Turklāt diezin vai tas arī būtu pa spēkam vietējiem iedzīvotājiem, kuri piedāvājušies to izdarīt.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti