Panorāma

Pitam Andersonam - 70

Panorāma

Spoku pilsēta Doela pret Antverpenes ostu

Mēģina nošaut suņus

Biķernieku mežā vīrietis šāvis suņa virzienā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Biķernieku mežā kāds skrējējs raidījis brīdinājuma šāvienus suņa virzienā, kas tam, iespējams, uzbrucis. Šāvējs izrādījās bijušais Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētāja vietnieks Sigords Stradiņš. Pateicoties vairākiem garāmgājējiem, vīrieti izdevās aizturēt. 

Valsts policija apstiprina informāciju par incidentu Biķernieku mežā. Kāds vīrietis, gatavojoties maratonam, skrējis krosu, kad, pēc viņa stāstītā policijai, viņam mēģinājis uzbrukt suns. 

Valsts policija Latvijas Televīziju informēja, ka par notikušo ierosinātas trīs administratīvās lietas. Pirmā, par ieroču nēsāšanas noteikumu iespējamu pārkāpšanu. Vīrietim bijusi ieroča atļauja, taču ierocis uz laiku tagad atsavināts.

Otra lieta par iespējamu dzīvnieku turēšanas pārkāpumu, vedot pastaigā suni bez  pavadas un uzpurņa. Un trešā lieta par iespējamu miesas nodarījumu nodarīšanu cilvēkam, kurš aizturēja šāvēju.

Šāvēja aizturētājs ir sportists Raimonds Elbakjans. Viņš  LTV sacīja, ka šorīt ar ģimeni - vecākiem un bērniem - bija devies pastaigā, kad viņus pārsteidzis kāds garām skrienošs vīrietis, kurš izšāvis no pistoles.

Elbakjans ar tēvu vīrieti aizturējis un izsaucis policiju. Šāvējs izrādījies 43 gadus vecais Sigords Stradiņš.  Ar pašu Stradiņu šovakar neizdevās sazinājies, jo viņa telefons bija izslēgts.

Publiski pieejamā informācija liecina, ka 1972.gadā dzimušais Stradiņš pēdējos gadus strādāja kā pašnodarbinātais, un pirms diviem gadiem no “Vienotības” saraksta kandidēja pašvaldību vēlēšanās Rīgā. Vairākkārt viņš strādājis arī kā „Vienotības” pārstāvis Centrālajā vēlēšanu komisijā un bijis arī tās priekšsēdētāja vietnieks. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti