Panorāma

Atkal atliek lēmumu par vidusskolu optimizāciju

Panorāma

Prasa izvākties no avārijas stāvoklī esošas mājas

E.Dreimane sākusi darbu AS «Latvijas Gāze»

Bijusī galvenā ierēdne Dreimane sākusi darbu AS «Latvijas gāze»

Bijusī Valsts kancelejas vadītāja Elita Dreimane, kas bija spiesta atstāt amatu, jo zaudēja pielaidi darbam ar valsts noslēpumu, par savu jauno darba vietu no vairākiem piedāvājumiem izvēlējusies akciju sabiedrību “Latvijas gāze”.

Telefonsarunā ar Latvijas Televīziju Dreimane apstiprināja, ka jaunajā darbā strādā no 1.oktobra un pilda uzņēmuma valdes juridiskās padomnieces pienākumus.  

“Jā, es strādāju par valdes padomnieci juridiskajos jautājumos,” viņa sacīja, taču atteicās atbildēt, kurš viņu uzrunāja šim darbam.

No Valsts kancelejas vadītājas amata Elita Dreimane aizgāja pēc tam, kad Satversmes aizsardzības birojs viņai anulēja pielaidi valsts noslēpumam.

Saskaņā ar LTV rīcībā esošo informāciju, bijušo valsts galveno ierēdni darbam uzņēmumā uzaicinājis tā jaunais vadītājs, ekspremjers Aigars Kalvītis.

Jau ziņots, ka Dreimane iesniedza atlūgumu. Šādu lēmumu viņa pieņēma pēc tam, kad ģenerālprokurors nolēma nemainīt drošības iestāžu lēmumu neizsniegt Dreimanei pieeju valsts noslēpumam, un tāds lēmums nav savienojams ar Valsts kancelejas vadīšanu. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti