Bijušajai Carnikavas domes vadītājai Jurēvicai var nākties atstāt Pierīgas pašvaldību apvienības vadību

Amatu zaudējusī nu jau bijusī Carnikavas domes priekšsēdētāja Daiga Jurēvica zaudēs arī Pierīgas reģionu apvienības vadītājas statusu, jo atbilstoši oktobrī dibinātās apvienības statūtiem tās priekšsēdētāja amatu var ieņemt tikai apvienībā iesaistīto pašvaldību vadītāji vai viņu vietnieki.

Jurēvica pieļauj, ka jau pēc Jaunā gada apvienībai būs jālemj par vadītāja pārvēlēšanu. Tomēr apvienības izpilddirektors, Saeimas deputāts Ainārs Mežulis uzsver, ka Carnikavas domes priekšsēdētāja amata zaudēšana vēl nenozīmē, ka Jurēvica zaudējusi arī apvienības biedru uzticību.

Dokumenti

Biedrības "Pierīgas pašvaldību apvienība" statūti

Lejuplādēt

2.77 MB

Viņš atzina, ka par Jurēvicas atcelšanu no Carnikavas novada domes vadītājas amata viņš trešdien, 16.decembrī, uzzinājis no medijiem un ar pašu Jurevicu viņam vakar nav izdevies sazināties. Mežulis ar Jurevicu plāno tikties ceturtdienas pēcpusdienā pēc Saeimas plenārsēdes.

Mežulis: Jurēvica, visrticamāk, nav zaudējusi apvienības biedru uzticību

  "Tad es arī varēšu vairāk ko saprast un uzzināt, un kā viņa tālāk domā rīkoties. Protams, noteikti, ka jānāk kopā šiem visiem 13 pašvaldību vadītājiem, kas sastāv šajā apvienībā un tad arī tālāk jālemj, ko darīt tālāk. Nedomāju, ka viņa starp šiem pašvaldību vadītājiem ir zaudējusi uzticību kā vadītāja, jo galu galā tā principā lielā mērā bija viņas ideja veidot šo apvienību, lai cīnītos par Pierīgas pašvaldību tiesībām," atzina Mežulis.

  Jau vēstīts, ka Carnikavas novada domes sēdē trešdien, 16.decembrī, no domes vadītāja amata gāzta līdzšinējā pašvaldības vadītāja Daiga Jurēvica (Zaļo un zemnieku savienība). Viņas vietā par novada domes vadītāju ievēlēts Imants Krastiņš (Latvijas Reģionu apvienība).

  Jaunievēlētais Carnikavas novada domes vadītājs Krastiņš Latvijas Radio norādīja, ka, lai arī Jurēvicas "līdzšinējais darba stils" ir nesis "daudz labu augļu", tomēr ir "atstājis diezgan daudz ēnas pušu". Pēc Krastiņa sacītā, "pēdējais piliens" bijusi "budžeta projekta izstrādes gaita un veids, kā tas notika".

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti