Bijušais «Vienotības» Ētikas komisijas pārstāvis Egliņš izstājies no partijas

Bijušais "Vienotības" Ētikas komisijas pārstāvis Jānis Egliņš, kurš komisijā aizstāvējis Juri Vidiņu,  nolēmis izstāties no partijas.

Egliņš sociālajā vietnē "twitter.com" ievietojis attēlu ar iesniegumu "Vienotības" valdei, kurā norādīts, ka viņš vairs nevēlas būt partijas biedrs.

Kā ziņots, iepriekš Egliņš bija "Vienotības" Ētikas komisijas loceklis, bet pērn februārī atkāpies no šī amata, jo "nespēj uzņemties kolektīvu atbildību par komisijas lēmumu aicināt valdei skatīt Jura Vidiņa izslēgšanu un par potenciāliem līdzīgiem komisijas lēmumiem nākotnē".

Pēc šīm domstarpībām "Vienotības" Ētikas komisija aicināja "Vienotības" Jauniešu organizācijas Ētikas komisiju izvērtēt Egliņa atbilstību "partijas biedra statusam un izslēgšanu no partijas". Tika skaidrots, ka Ētikas komisijas balsojums nav izpaužams, bet Egliņš sociālajā tīklā "twitter.com" publiski izpauda savu balsojumu komisijā saistībā ar lēmumu par Juri Vidiņu. Jauniešu organizācijas Ētikas komisija pauda viedokli, ka viņš nebūtu jāizslēdz no partijas.

Savukārt "Vienotības" Ētikas komisija rosināja Egliņu izslēgt no "Vienotības". Partijas Ētikas komisija toreiz konstatējusi, ka Egliņš ar savu publisko rīcību kopumā pārkāpis partijas statūtu punktu par aktīvu un godprātīgu piedalīšanos partijas darbā un Ētikas kodeksa apakšpunkta normu par koleģialitātes ievērošanu.

"Vienotības" valde toreiz neskatīja jautājumu par Egliņa izslēgšanu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti