Dienas ziņas

Kas pēc «Brexit» sagaida studējošos latviešus

Dienas ziņas

A. Slišāna 70. jubilejā izdots bērnu dzejas kopkrājums

Apturēti Kalnciema ielas izdegušās ēkas nojaukšanas darbi

Bez eksperta atzinuma liedz turpināt Kalnciema ielā izdegušās ēkas nojaukšanu

Rīgas būvvalde sestdien, 29.decembrī, nolēma apturēt Kalnciema ielā izdegušās ēkas fasādes nojaukšanas darbus. Būvvaldes inspektors sestdien ārpus kārtas apsekoja objektu un konstatēja, ka atsevišķās vietās ir sākta ēkas fasādes demontāža, bet ēkas īpašnieki un darbu vadītāji nevarēja uzrādīt nekādu sertificēta eksperta atzinumu, ka nojaucamās daļas nevar saglabāt un apdraud drošību.

Kamēr šāds atzinums netiks nodrošināts, turpināt ēkas demontāžas darbus nevarēs, Latvijas Radio apliecināja Rīgas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs. Viņš pastāstīja, ka arī svētdien iestādes darbinieki apsekos objektu. 

Rīgas Būvvaldes vadītājs par ēku Kalnciema ielāElla Semjonova

  "Kad tika saskaņota šīs ēkas nojaukšana, ekspertam tīri tehniski nebija iespējams to izdarīt un pārbaudīt, jo bija dzīvībai bīstami iet iekšā šajā ēkā un vērtēt atlikušās konstrukcijas," paskaidroja Vircavs.

  "Tāpēc arī bija tāds lēmums, ka viņi var jaukt soli pa solim no sētas puses, lai var eksperts pamazām tikt iekšā un vērtēt šo ēku. To, ko mēs vakar redzējām, ka viņi jau ir tik tālu aizgājuši uz priekšu, jau ir nonākuši līdz šīs ielas fasādēm," sacīja Rīgas būvvaldes vadītājs. "Bet bija vai nu aizmirsuši, vai ko, pieaicināt ekspertu, kurš uz vietas nebija sastopams. Nebija sagatavots arī viņa atzinums ar vērtējumu par to, ka var visu jaukt nost.”

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti