Beverīnas novada vadībā Purgali nomaina Brālēns

Beverīnas novadā notikusi mēra nomaiņa - ārkārtas sēdē sestdienas rītā gāzts esošais mērs un ievēlēts jauns pašvaldības vadītājs - Sandris Brālēns ("Beverīnas spēks"), aģentūrai BNS apstiprināja deputāts Romāns Vaščenko ("Savieši").

Ārkārtas sēdes darba kārtībā bija divi jautājumi - par Cildas Purgales atcelšanu no Beverīnas novada domes priekšsēdētājas amata un par Beverīnas novada domes priekšsēdētāja vēlēšanām.

Par esošās priekšsēdētājas Cildas Purgales ("Abulieši") atcelšanu no amata sestdien nobalsoja pieci deputāti, pret bija četri. Ar šādu balsu sadalījumu tika ievēlēts arī jaunais mērs - Sandris Brālēns.

Par esošā mēra atcelšanu no amata iestājās Vaščenko, Māris Zvirbulis ("Beverīnas spēks"), Uldis Podnieks ("Beverīnas spēks"), Mārtiņš Ābele ("Vienoti Beverīnai") un Brālēns ("Beverīnas spēks"). Viņuprāt, esošā mēra vadībā novads neattīstās.

Beverīnas novada pašvaldībā ir deviņi deputāti, kas pārstāv piecus politiskos spēkus: "Vienoti Beverīnai", "Beverīnas spēks", "Abulieši", "Kaugurieši", "Savieši".

Beverīnas novads tika izveidots 2009.gadā, tajā ir 3,5 tūkstoši iedzīvotāju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti