Bērziņš: Lēmums par kandidēšanu uz prezidenta amatu būs iznākums ilglaicīgam darbam

Valsts prezidents Andris Bērziņš ceturtdien neapstiprināja, ka piektdien pavēstīs par lēmumu, vai otro reizi kandidēs uz prezidenta amatu, taču norādīja, ka šis lēmums būs rezultāts ilgākā laikā notikušam darbam.

Vizītes laikā Austrijā Bērziņš norādīja, ka viņa lēmums būs rezultāts pēdējā gada darbam. Viņš sacīja, ka lēmums par to, vai viņš otro reizi kandidēs uz prezidenta amatu, būs zināms tuvākajā laikā. "Šādi lēmumi viedojas ilgtermiņa darba rezultātā," teica Bērziņš. Tomēr viņš nenorādīja, vai tas notiks piektdien, kā iepriekš izskanēja.

Vēstīts, ka Bērziņa pirmās prezidenta termiņa laiks beigsies vasaras sākumā. Patlaban vienīgais oficiālais kandidāts prezidenta amatam ir Latvijas Reģionu apvienības līderis un Saeimas deputāts Mārtiņš Bondars.

2 komentāri
haralds elceris
smagi strādāja, izstrādādams lēmumu?
una
Bērziņš,lai atpūšas.......vajadzētu gan vecuma ierobežojumu,galu galā tik vecu prezidentu un premjeri nevēlas redzēt,nemaz jaunie nav tādi muļķi,kāpēc MĀRTIŅŠ BONDARS nevarētu būt???????ņemot vērā,ka tauta nevēlas ne prezidentu,ne premjeri,jo maz nobalsots....
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti