Bērnu slimnīca strādās ģimenes ārstu vietā streika laikā

Sākot no 3.jūlija plkst.12.00, kad sāksies ģimenes ārstu streiks, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca uzņemsies vairākas ģimenes ārstu funkcijas - izrakstīt zīmes bērniem, kuri dodas uz diennakts vasaras nometnēm, un receptes bērniem ar hroniskām saslimšanām, reģistrēt un slēgt slimības lapas saslimušā bērna vecākiem.

Šīs ģimenes ārstu funkcijas pildīs tiešās pieejamības pediatrs Juglas ielā 20, bērnu slimnīcā “Gaiļezers” katru darba dienu no plkst. 8.00 – 16.00 rindas kārtībā, sākot ar 3.jūlija plkst. 12.00, informēja slimnīca.

Torņakalna novietnē, Vienības gatvē 45, šos pakalpojumus nevarēs saņemt.

Būtiski ņemt vērā, ka hroniskiem pacientiem, kuriem nepieciešami recepšu medikamenti terapijas turpināšanai, uz vizīti jānāk ar izlietoto medikamenta iepakojumu, ja nepieciešams saņemt atkārtotu recepti. 

Tāpat lūdzam uz vizīti paņemt bērna un vecāku personas apliecinošus dokumentus.

Vairāk uzzināt informāciju par dzīves vietai tuvākajiem steidzamās medicīniskās palīdzības punktiem var Nacionālā veselības dienesta mājaslapā.

Jau ziņots, ka, sākot no 3.jūlija, kad streiku sāks ģimenes ārsti, viņi nesniegs valsts apmaksātos pakalpojumus, neizrakstīs darba nespējas lapas, neizrakstīs receptes, bet, ja pacientam būs problēmas, kas apdraud dzīvību, protams, viņam palīdzēs. 

Pagaidām nav zināms precīzi, cik ārstu piedalīsies streikā, bet uz streiku aicināti visi vairāk nekā 1700 Ģimenes ārstu asociācijas biedri, un arī Lauku ģimenes ārstu asociācija solīja streiku atbalstīt. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti