Bērnu slimnīca saņēmusi vēsturiski lielāko ziedojumu – miljonu eiro

Bērnu slimnīcas fonds saņēmis līdz šim lielāko ziedojumu - vienu miljonu eiro. Ziedojumu pārskaitījis Latvijas uzņēmums "Mikrotīkls". Konkrēts ziedojuma mērķis vēl nav norunāts.

Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa telefonintervijā Latvijas Televīzijai atzina, ka "Mikrotīkls" Bērnu slimnīcas fondam ziedo pirmo reizi un līdz šim ar to nebija nekāda veida sadarbības.

"Mēs zinājām, ka viņi vēlas atbalstīt Bērnu slimnīcas fondu, mūsu darbu un, protams, Bērnu slimnīcu, taču nezinājām, kādā apjomā. Un burtiski šodien, kā jau gada nogalē, taisām kopsavilkumu, skatāmies, kādas naudiņas ir ienākušās, kādiem mērķiem. Ieraugot šo ļoti lielo ciparu, tiešām vairākkārtīgi bija jāpārskaita nulles, jo tas šķita absolūti neticami," atzina Dambiņa,

Pēc viņas sacītā, šī nauda tiks izmantota Bērnu slimnīcas vajadzībām, visticamāk, tās attīstībai. "Tā ir ļoti liela nauda, un mēs saprotam, ka par šādu naudu Bērnu slimnīcā var veikt patiešām nopietnus, fundamentālus, svarīgus, vērtīgus uzlabojumus," teica fonda vadītāja.

Pēc viņas teiktā, sarunās ar ziedotāju un Bērnu slimnīcas vadību nākamā gada sākumā tiks spriests, kā izlietot ziedoto miljonu eiro, lai no "šī ziedojuma būtu maksimāli vislielākais ieguvums mazajiem pacientiem un Bērnu slimnīcai".

"Šis ir brīnišķīgs pārsteigums! Ziedojums ir lielākais, kādu līdz šim saņēmis Bērnu slimnīcas fonds. Paldies!" teica Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

"Mirkotīkls" ir latviešu izveidots uzņēmums, kas ražo bezvadu interneta iekārtas jeb "rūterus" un izgatavo programmatūras. Uzņēmums galvenokārt savu produkciju eksportē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti