Berlīnes klīnikai pārskaita pirmo summu mūziķa Frīdenberga ārstēšanai

Tagad jau no Berlīnes klīnikas "Charité" zvana ir atkarīgs, kad mūziķis Valters Frīdenbergs dosies turp, lai saņemtu nepieciešamo izmeklēšanu un ārstēšanu. Labdarības organizācija "ziedot.lv" ir pārskaitījusi 17 000 eiro, taču ziedojumu vākšanu nepārtrauks, līdz nebūs zināmi visi ārstēšanas izdevumi.

""Charité" klīnikai ir aizskaitīts pirmais depozīts, kas tika lūgts. Tanī brīdī, kad "Charité" klīnika saņem depozītu savā kontā, viņi pasaka konkrētus datumus, kad Valteram ir garantēta palāta un tālākā desmit dienu ārstēšana. Pirmais posms ir izdarīts, un tuvākajā laikā Valters lido uz Berlīni. Pēc tam, kad būs pagājušas šīs desmit dienas, vācu speciālisti būs noteikuši tālāko ārstniecības kursu, kurā var būt gan operācija, gan dažādas terapijas. To mēs nezinām.

Pēc tam būs skaidrs gan ārstniecības plāns, ilgums un, kas mums svarīgi, - izmaksas. Tanī brīdī mēs arī varēsim pateikt, vai saziedotā summa ir pietiekama.

Tādā gadījumā mēs apturam ziedojumu vākšanu. Ja tā būs lielāka, tad mēs turpināsim," stāstīja "Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta.

Pēc viņas teiktā, ja ārstēšanai vajadzēs mazāku summu nekā saziedots, tad atlikušo saziedoto naudu varētu novirzīt mūziķa rehabilitācijai. Ja arī pēc tās līdzekļi paliks pāri, tad atlikušo naudu varētu sniegt palīdzību kādam citam, teica Dimanta.

Valters Frīdenbergs šajās dienās saņem lielu sabiedrības mīlestību un pleca izjūtu. Gandrīz 8000 ziedotāju atbalstījuši viņu cīņā ar ļaundabīgu audzēju. Latvijas ārsti šo vēža šūnu priekšā ir bezspēcīgi, bet ir cerība, ka mediķi Vācijā ar lielāku pieredzi un iespējām Valteram palīdzēs.

Līdz šodienai ziedojumu kontā ieskaitīti 113 000 eiro. Pirmajam ārstniecības posmam nepieciešami 17 000 eiro, kas Berlīnes klīnikai ir pārskaitīti.

Klīnika "Charité" labdarības organizācijai "ziedot.lv" jau ir pazīstama. Turp ārstēt vēzi devušies vairāki bērni no Latvijas. Viņu ārstēšanos apmaksāja valsts.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti