Panorāma

Panorāma

Panorāma

Atšķirīgi viedokļi par A.Čakšu ministra amatā

G.Belēvičs aiziet no politikas

Belēvičs nolicis Saeimas deputāta mandātu

Bijušais veselības ministrs Guntis Belēvičs nolicis Saeimas deputāta mandātu, aģentūrai LETA apstiprināja pats politiķis.

Juridiski Belēvičs būs Saeimas deputāts līdz brīdim, kad viņa vietā deputāta pilnvaras tiks apstiprinātas personai, kas vēlēšanās būs ieguvusi nepieciešamo atbalstu.

Pēc saņemto punktu skaita nākamais uz šo deputāta vietu var pretendēt Rīgas domes Vides pārvaldes priekšnieks, Latvijas Zaļās partijas valdes loceklis Askolds Kļaviņš, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā publicētā informācija.

Saeimas Prezidija sēdē pirmdien nolemts Belēviča iesniegumu par Saeimas deputāta mandāta nolikšanu un izstāšanos no 12.Saeimas sastāva virzīt izskatīšanai Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā.

Intervijā Latvijas Televīzijai viņš atklāja, ka esot saņēmis daudz zvanu un īsziņu ar aicinājumiem turpināt darboties Saeimā, tomēr nolēmis no politikas aiziet pilnībā.

"Manā situācijā pieņemt lēmumu par mandāta nolikšanu ir ļoti viegli, es tā biju izlēmis jau piektdien. Ļoti daudz cilvēki gan ar telefona zvaniem gan īsziņām mēģināja mani atrunāt, lai es to nedaru, jo, viņuprāt, es ļoti daudz varētu izdarīt kā Saeimas deputāts. Bet ir skaidrs, ka kopš manas kā ministra demisijas manā dzīvē ir iestājies jauns posms, līdz nākamajām vēlēšanām ir 28 mēneši, un atraut no manas dzīves 28 mēnešus, lai turētos pie deputāta krēsla, nav manā dabā. Es esmu pieradis strādāt ar pilnu jaudu," skaidro Belēvičs.

Savus nākotnes plānus nu jau bijušais ministrs gan neatklāja: "Par to es padomāšu pēc neliela atvaļinājuma, bet šobrīd izskatās, ka esmu atstājis politiku pavisam."

Taujāts, vai viņš arī līdz šim notikumam politikā ir melojis, Belēvičs to noliedza: "Man nav zināmi tādi gadījumi, nē, es nebiju melojis. Un, saprotiet, jautājums ir, kas ir meli." 

Jau vēstīts, ka pēc skandāla saistībā ar ķirurģisku manipulāciju veikšanu Latvijas Onkoloģijas centrā, apejot oficiālo pacientu reģistrācijas kārtību, Belēvičs piektdien atkāpās no amata. Tāpat Belēvičs paziņoja par izstāšanos no Latvijas Zaļās partijas.

Ministru prezidentam Mārim Kučinskim (ZZS) ir piedāvāts veselības ministra amatam virzīt Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas vadītājas Andas Čakšas kandidatūru.

Sagaidāms, ka šodien Čakšas kandidatūra tiks oficiāli izvirzīta.

Saistītie raksti
8 komentāri
Aivars
Visa cieņa, ja pats izdomāja protams!
Haralds Elceris Elceris
tas labi! kādiem 75-82 depu†ā†iem vajadzētu sekot viņa piemēram!
tad jau
Saeimā paliktu tikai Vienotība
ES
Savādāk nedrīkstēja būt!!!
de
Smiekligi,ka t visi uzzinaja :) ? Vinsh no farmacijas nozares ir... tagad aiziet prom, un velas ielikt citu sievieti ,kurai ciesha saistiba ar farmaciju ir... izskatas jau vairak ,ka vinsh grib visu rullet , bet aiz ekrana ))) nemaz nerunajot par to,ka sen jau salicis visur savus cilvekus .
Askolds Kļaviņš -
kārtējais Saeimas lielākās - kriminālās frakcijas kandidāts http://www.pietiek.com/raksti/papildinats_-_nejausi_atklajas_kartejas_amatpersonas_nedeklarets_aiznemums
HA
Nafig viņam tā cūkukūts !
polis
nāk pašvaldību vēlēšanas un zzs politiķis, kurš neprot melot, ir pārāk liels dzirnakmes pie aivara un augusta kājas. gan jau bija zvans no puzes, lai tas wanabee minstrelis, kuram tik plāna iekša, ka dēļ diviem čēkiem atzinās kameru priekšā par melošanu, tinās nafig.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti