Panorāma

Piemin Otrā pasaules kara beigas

Panorāma

Bēdīgi slaveno ceļu P-30 sola remontēt 2014. gadā

Latvijas ceļi - ielāps pie ielāpa

Bēdīgi slavenā Vecpiebalgas ceļa dvīņubrālis: ceļš Līgatne – Skrīveri

Viens no bēdīgi slavenā Vecpiebalgas ceļa, kura dēļ vietējie iedzīvotāji lūdza valdību izsludināt novadā ārkārtas situāciju, dvīņubrāļiem varētu būt autoceļš Līgatne – Skrīveri. Arī to vietējie sakās nekad nav redzējuši gludu.

Raibs kā lupatu deķis – tā ceļu raksturo iedzīvotāji. Andris Miķelsons ceļa malā dzīvo kopš atmodas. Taču neatminas, ka šo ceļu būtu redzējis gludu. „Katru gadu labo. Bet nu kāds rezultāts - tas ir redzams. Jēga maza. Kad brauc garām smagās mašīnas, kas ved garām materiālus ceļa labošanai, tad vispār gulēt nevar. Visa māja dreb,” saka Miķelsons.

Kādā no ceļa posmiem starp Ķeipeni un Madlienu, žurnāliste uz vienu kvadrātmetru saskaitīja piecus dažādas krāsas „lāpījumus”. Ja kaimiņmājas saimnieks norādījis, ka 20 gadu laikā šis ceļš ir lāpīts katru gadu, tad uz ceļa varētu būt pat 20 kārtas.

„Es domāju pa jaunam jātaisa. Tie visi ielāpi - viņi iet nost. Ko viņi tur lāpa! Ja viena vieta, kas ir maziņa, paliek liela. Un atkal un atkal tas pats. Es nezinu, kur vēl tik riebīgs ceļš ir,” saka iedzīvotāja Gaļina Volkova. „Te tās smagās mašīnas, taisni tanī trakā laikā, kā viņas skrēja. Bailes pat ar riteni garām aiziet viņām. Un tās jau šausmīgi sit pavasarī laukā,” piebilst vēl viena vietējā – Lūcija Kļaviņa.

Satiksme uz autoceļa P32 ir ļoti intensīva. Iedzīvotāji saka – tik briesmīgs, kā šogad, šis ceļš vēl neesot bijis. Lai gan bedres aizlāpītas, mazās bedrītes joprojām palikušas. Arī avārijas šajā īsajā ceļa posmā neesot retums.

Miķelsons ir optimists. Viņš pārliecināts, ka piedzīvos dienu, kad ceļa posmā no Madlienas līdz Ķeipenei mājā netrīcēs logi un automašīnas brauks pa gludu, līdzenu virsmu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti