Sadaļas Sadaļas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Bauskas Valsts ģimnāzijā sāk plašus remondarbus

Bauskas Valsts ģimnāzijā sāk vērienīgus remondarbus

Pirms nepilniem diviem gadiem Bauskas Valsts ģimnāzijas ēkai tika pabeigti siltināšanas darbi,  ar kuru veikšanu mācību iestādei nācās sadzīvot vairākus gadus. Šonedēļ skolā atkal uzsākti remontdarbi. Nepārtraucot mācību darbu, divdesmit trīs mēnešu laikā izremontētas tikšot 32 mācību klases, gaiteņi, kā arī atjaunoti inženiertīkli un veikti daudzi citi darbi 1,5 miljonu eiro vērtībā.

Skolēnu brīvlaikā Bauskas Valsts ģimnāzijā uzsāktas vērienīgas pārmaiņas. Daļa klašu telpu jau atbrīvotas un nodotas būvnieku rīcībā. Darāmo darbu saraksts ir garš, bet katrā telpā tas būšot cits.

"Ir izvērtēta katra telpa atsevišķi. Kurai nepieciešama sienu maiņa, kurai grīdas un griestu maiņa. Tiek sakārtots ergonomisks apgaismojums katrā mācību klasē, atjaunoti un modernizēti inženiertīkli un informāciju tehnoloģiju tīkli," norādīja projekta vadītāja Guna Purene.

Remontdarbus šajā daļā paredzēts pabeigt līdz Ziemassvētku brīvlaikam, kad būvnieku rīcībā tiks nodotas nākošās telpas.Tā divu gadu laikā, nepārtraucot mācības, plānots izremontēt visu ģimnāzijas ēku. "Diemžēl Bauskas pilsētā tik lielu telpu nav, lai mēs varētu pārvietot visu skolu uz būvdarbu laiku, tāpēc arī esam nolēmuši, ka mācību process netiks pārtraukts un būvdarbi ies paralēli mācību procesam," pauda Purene.

Domājot par drošību, remontējamais posms no pārējās skolas atdalīts ar pagaidu sienu. Būvnieku rīcībā nodotas arī atsevišķas kāpnes un daļa no skolas pagalma. Pateikt, vai un kādu iespaidu remontdarbi atstās uz mācību rezultātiem, gan īsti neviens nevarot.

"Mēs jau šādam procesam vienreiz eam gājuši cauri. Mēs to neatbalstām, bet, ja tāda situācija ir izveidojusies, ko mums citu atliek darīt. Vai no tā cietīs skolēnu mācību rezultāti, grūti pateikt. Dzīvosim, redzēsim, kā tas būs," atzina latviešu valodas skolotāja Ināra Graudiņa.

Iepriekšējie remontdarbi, kad skolas ēka tika siltināta neveiksmīgi izvēlēta būvnieka dēļ, ievilkās gandrīz trīs gadu garumā. Šā brīža skolas direktore gan cer, ka šoreiz tā nebūs, jo 1,5 miljonus eiro vērtos remontdarbus veiks vietējā firma, kas pabeidza arī ieilgušo siltināšanu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt