Ārpus Rīgas

Kurzemes zemnieki: Plūdu sekas jutīsim vēl gadiem

Ārpus Rīgas

Sociālajā darbā laukos darba apjoms pieaug

''Bauskas Dzīves'' galvenā redaktore Anita Rozentāle par Vimbu svētkiem

Bauskā vimbu svētkos daudzi svinētāji paliek bez vimbām

Aizvadītajā nedēļas nogalē notikušajos Vimbu svētkos Bauskā daudzi pasākuma apmeklētāji palikuši bez vimbām vai kādām citām zivīm, jo tās nebija iespējams iegādāties, Latvijas Radio raidījumā “Labrīt” otrdienas, 17. aprīļa, rītā stāstīja laikraksta “Bauskas Dzīve” galvenā redaktore Anita Rozentāle.

Viņa pastāstīja, ka svētkos bija ap 2000 cilvēku. Tomēr ne visi gribētāji ir dabūjuši vimbas. Sanākušie tās – jau kūpinātā veidā – varēja dabūt par taloniem, kurus varēja iegūt, stāvot garā rindā. Taču arī talonu ne visiem pietika.

Rīkotāji sola, ka nākamgad zivju pietiks visiem, turklāt tās varēs nopirkt, ko šogad nevarēja izdarīt. Pērn zivis gan varēja nopirkt – tiesa, vimbu visiem nepietika, taču varēja nopirkt lucīšus un citas zivis.

Makšķerēšanas sacensību apbalvošanu vadīja Māris Olte un makšķerēšanas čempions Pēteris Lideris. Apbalvojumus ieguva vecākais dalībnieks Valdis Stuļģis, jaunākais dalībnieks Jānis Barans un prasmīgākā dāma Māra Ķeņģe. Trešo vietu ar 700 gramu smagu vimbu ieguva Aivis Tirelis, 730 gramu vimbu un otro vietu ieguva Inese Priedīte, bet 740 gramu vimbu un pirmo vietu izcīnīja Juris Aigars Āboliņš. Makšķerēšanas sacensību veiksminieki pierāda to, ka cope vieno visus – vecums, dzimums vai nodarbošanās nav noteicējs.

Šī bija otrā reize, kad Bauskā tiek rīkoti vimbu svētki. Paredzams, ka tie pilsētā kļūs par jaunu un stabilu tradīciju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti