Dienas ziņas

Ļaudonieši iebilst pret satiksmes autobusa maršruta slēgšanu

Dienas ziņas

VL-TB/LNNK pulcējas kongresā

Skolēni organizē labdarības pasākumu

Bauskā skolnieces sarīko labdarības pasākumu un savāc vairāk nekā 1000 eiro

Labdarības pasākumā “Sirsniņām cerību sniedzot” savākti vairāk 1200 eiro bērnu ciemata “Graši” iemītnieku atbalstam. Pasākumu ar klases biedru atbalstu organizēja Bauskas 2. vidusskolas skolnieces.

Kamēr mākslinieki vēl gatavojas savam uznācienam, pirmos viesus iepriecēt ieradusies folkloras kopa. Turpat līdzās savu preci izlikuši skolēnu tirdziņa dalībnieki.Satraukums visiem liels, jo līdz šim Bauskas 2. vidusskola ir aktīvi piedalījusies ziedojumu vākšanas akcijās, bet šoreiz labdarības pasākumu organizē pati. Turklāt organizatores un idejas autores ir trīs 11. a klases meitenes.

"Man vienmēr bija tāds kā mērķis dzīvē pašai izveidot šādu pasākumu. Tas vienkārši radās ne no kurienes, laikam jau no bērnības pašas, un tagad bija iespēja to piepildīt," stāsta labdarības pasākuma idejas autore Elānija Berlinska.

Klases audzinātāja saka, ka meiteņu vēlme palīdzēt bērniem, kam dzīvē nav tā paveicies, ļoti priecējusi. Arī ikdienā meitenes esot ļoti aktīvas, un tāpēc arī neesot bijušas bažas visu uzticēt skolēniem.

"Palīdzība, kas tieši nāk no manis, ir tas, ka es ticu tam, ka viņas to spēs darīt, un es viņām arī uzticos," saka skolotāja Natālija  Matulēviča.

Pasākuma organizēšana uzsākta pirms diviem mēnešiem. Skolēni gan diezgan labi zinājuši, ka Ziemassvētku laiks māksliniekiem ir aizņemts, tomēr uzdrošinājušies uzrunāt, un liels bijis gandarījums par atsaucību.

"Patiesībā sākumā bija doma vākt Dobeles bērnunamam, bet šī doma nerealizējās,  jo bērnunams slēdzās ciet. Un tad mēs ļoti operatīvi sameklējām nākošo, kurš bija ļoti atsaucīgs un piekrita mūsu idejai," atklāj viena no labdarības pasākuma organizatorēm Katrīna Velta Ūdre.

Trešā meitene Una Filipoviča piebilst: "Mēs bijām tik priecīgas… Un tad arī sākās neliels stresiņš par to, ka šis pasākums tomēr notiek un viss ir īsts."

Vēl pirms pasākuma meitenes klusi cerēja, ka ziedojumi no apmeklētājiem un labdarības tirdziņa, kopā ar dažu uzņēmēju personīgo atbalstu varētu sasniegt dažus simtus eiro, tomēr ziedotāju sirdis izrādījās daudz dāsnākas. Rotaļlietu iegādei un kultūras pasākumu finansēšanai bērnu ciemata ''Graši'' bērniem saziedoti 1249, 39 eiro.

Apdāvināt ''Grašu'' bērnus uz Cesvaines novadu organizatores došoties pašas, un gandrīz visām tā arī būšot pirmā   viesošanās bērnu namā. Bet noteikti tas nebūšot pēdējais labdarības koncerts Bauskas 2. vidusskolā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti