Balvu un Gulbenes slimnīcu īpašnieks Alūksnes slimnīcas vadībai pārmet apmelošanu

Slēgšanas priekšvakarā esošās Alūksnes slimnīcas vadītāja Maruta Kalniņa izplata nepatiesu informāciju, apgalvojot, ka tuvējās apkaimes slimnīcās nav pietiekams pakalpojumu klāsts medicīniskās palīdzības sniegšanai. Tā apgalvo uzņēmuma “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” īpašnieks Marģers Zeitmanis.

Lielākās ieguvējas no Alūksnes slimnīcas reformas, pārveidojot to par dienas stacionāru, būs pirms vairākiem gadiem privātās rokās nonākušās Balvu un Gulbenes slimnīcas. To līdzīpašniece ir veselības ministres padomniece Alīda Vāne, kura ir arī veselības nozares reformu līdzautore.

Alūksnes slimnīcas vadītāja Kauliņa pauž, ka privātslimnīcās neatbilstoši izveidota infekciju nodaļa un trūkst speciālistu, un tas var būt bīstami pacientiem.

Taču Balvu un Gulbenes slimnīcu īpašnieks Zeitmanis pārmetumus noraida: “No Alūksnes slimnīcas vadības puses ļoti mērķtiecīgi tiek izplatīta nepatiesa informācija un musināti cilvēki reģionā. Tas, manuprāt, ir ļoti nepareizi un negodprātīgi pret šiem cilvēkiem. Balvu un Gulbenes slimnīcas strādā nemainīgā režīmā, cauru diennakti pieejami ārsti, diagnostika, Balvos pieejama dzemdību nodaļa, ķirurģijas nodaļa.”

Uzņēmuma “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” īpašnieks Marģers Zeitmanis

  Vēstīts par Veselības ministrijas plānu Alūksnes slimnīcu pārveidot par dienas stacionāru. Tāpēc iedzīvotāji sāka vākt parakstus pret šīm izmaiņām un 3.novembrī pulcējās piketā pie Saeimas.

   

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti