Balvas par izcilākajiem veikumiem žurnālistikā 2018.gadā saņem arī sabiedriskie mediji

Latvijas Žurnālistu asociācijas (LŽA) “Izcilības balvas” žūrija ir izvērtējusi iesniegtos kandidātus balvai par izcilu žurnālistiku 2018. gadā un izraudzījusies piecus nominantus katrā no balvas nominācijām. Balvas saņēmuši arī sabiedrisko mediju žurnālisti.

Balva kategorijā “Ziņa/Reportāža” piešķirta žurnālam "Ir" par Māra Diņģeļa "Īstās ziņas no Vašingtonas".

Balva par žurnālistikas darbu Latvijas reģionos piešķirta laikrakstam "Zemgales Ziņas" un Gaitim Grūtupam par rakstu "Jaunajam būvatļaujas vēl nav, bet jau pārdod vecā tirgus zemi".

Kultūras žurnālistikas kategorijā apbalvota LTV filma un LSM.lv multimediāls projekts “Nora”, ko veidoja Sandijs Semjonovs un Linda Olte.

Kategorijā “Apraksts” balvu saņēma TV3, Edijs Bošs un Juris Kursietis par “Dubultaģents Orests Berlings”.

Pētniecības un analītikas kategorijā balva piešķirta "Latvijas Avīzei" un Mārai Libekai par rakstu “Bīstami uzticamā pārbaude”

Savukārt Intas Brikšes vārdā nosaukto balvu par izcilu ieguldījumu žurnālistikā saņēma ilggadējā drukātās preses žurnāliste Ināra Egle.

Žūrijas specbalvu par jaunu pieeju patiesības meklējumos saņēma Guntis Bojārs un “Aizliegtā paņēmiena” komanda par Izlaušanās spēli deputātu kandidātiem. Guntis Bojārs saņēma balvu “Gada redaktors” no Rīgas Ekonomikas augstskolas.

Nominācijā "Intervija" žūrija šogad lēma balvas nepiešķirt.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti