Baložos piketēs pret Ķekavas domes kavēšanos ar vidusskolas piebūvi; iedzīvotājiem arī citi pārmetumi domei

Šodien no pusdesmitiem rītā Ķekavas novada Baložos pieteikts stundu ilgs iedzīvotāju pikets. Sociālās tīmekļvietnes «Facebook» grupā «Baložnieki» protesta akcija raksturota kā pikets «pret Baložu iedzīvotāju vajadzību ignorēšanu un līdzekļu izsaimniekošanu».

Rīkotāji raksta, ka «nekvalitatīvi sagatavots iepirkums ar diskriminējošām kvalifikācijas prasībām ierobežoja pretendentu loku, kas rezultējās ar viena atbilstoša pretendenta piedāvājumu, kur sākotnējās izmaksas pārsniegtas par aptuveni 5,5 miljoniem eiro». Taču iedzīvotāju mērs esot pildījies ilgākā laikā, stāsta baložniece un Ķekavas domes opozīcijas bezpartejiskā deputāte Agnese Geduševa.

Agnese GeduševaEdgars Kupčs
  Viņa norāda, ka ir daudzi jautājumi, kas netiek risināti, ka dažus no tiem iedzīvotāji uzsākuši risināt, nesagaidot pašvaldības rīcību, piemēram, par Titurgas ezera parku. Par sāgu jau kļuvis stāsts par Baložu vidusskolas peldbaseinu.

  Ķekavas novada pašvaldība pārmetumus par nesaimniecisku rīcību skolas piebūves lietā noraida. Dome skaidro, ka Centrālā finanšu un līgumu aģentūra prasījusi samazināt celtniecības izmaksas, bet tas neesot iespējams, ja nepārskata būvju tehniskos risisnājumus. Piebūve tapšot līdz 2021. gada nogalei, un tajā būs vieta 280 bērniem.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti