Panorāma

Politiķi – pret viendzimuma partnerattiecību legalizēšanu

Panorāma

Protestē pret mūziklu par pretrunīgo Herbertu Cukuru

Baložos miruši 2 mazi bērni, aizdomas par slepkavību

Baložos miruši divi mazi bērni, aizdomas par slepkavību

Pierīgā notikusi traģēdija, Baložos kādā dzīvoklī atrasti miruši divi mazi puisēni – pusotra un trīs gadus veci. Mediķus pie bērniem izsaukusi viņu māte, kuru pēc notikuma vietas apskates policija aizturējusi. Pēc vienas no versijām, bērnu nāvē vainojama tieši viņa. Policija uzsākusi kriminālprocesu un nozīmējusi ekspertīzes, kuru ietvaros tiks noskaidrots bērnu nāves cēlonis.

Garš gaitenis un daudzas durvis uz maziem dzīvokļiem. Tā izskatās sociālā māja Baložos, kur piektdienas, 10.oktobra pēcpusdienā aiz vienām no durvīm notika prātam neaptverama traģēdija. Iespējams, māte pati nozāļojusi vai nosmacējusi savus puikas, jo bērni atrasti guļam ar sejām pret spilveniem.

"Vakar pēcpusdienā saņēmām izsaukumu uz kādu dzīvokli Pierīgā. Kur, mediķiem aizbraucot, tika konstatēts, ka divi mazi bērniņi ir nomiruši. Šajā gadījumā māte sniedza informāciju mediķiem, ka viņa uz kādu stundu nav bijusi dzīvoklī. Kas noticis šajā laikā un kāpēc bērniņi miruši, mediķiem nebija zināms un nebija iespējams noskaidrot.

Protams, ka šos nāves iemeslus varēs atklāt tikai ekspertīze," pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Uz notikuma vietu izsaukta policija. Bērnu māte esot sapinusies savās liecībās un aizturēta.

Ar bērnu tēti viņa kopā nedzīvoja. Sievietei, iespējams, bijusi arī psihiska saslimšana. Kaimiņi ir šokā.

"Runā jau visādi. Ka viņš, ka viņa! Tas ir šausmīgi!" sacīja sastaptais kaimiņš Rimants. Pusotru un trīs gadus vecie puikas esot bijuši ļoti mīļi.

"Redzēju tos puikas vēl vakar. Viņa pati kāpa lejā pa kāpnēm. Jautra, normāla. Nekas neliecināja, ka kas tāds varētu notikt," atceras kaimiņš Vjačeslavs.

Sieviete neesot strādājusi. Par  saviem puikām rūpējusies.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti