Ārpus Rīgas

Veļas ražotāji krīzi pārvarējuši, tagad problēma - darbaspēka trūkums

Ārpus Rīgas

Rēzeknē nojauc graustu, dome rēķinu pieprasīs apmaksāt likvidētam uzņēmumam

''Rīgas un Apriņķa Avīze'' galvenais redaktors Dzintris Kolāts par varas maiņu Baldonē

Baldonē atkal izmaiņas domes vadībā

Baldonē atkal notikušas izmaiņas varas sadalē - nomainīti abi domes priekšsēdētāja vietnieki Andrejs Požarnovs ("Gods kalpot mūsu Latvijai") un Viola Āboltiņa (Latvijas Zaļā partija). Viņus aizstās deputāte Inese Jēkabsone ("Reģionu alianse"), kura tagad būs vienīgā vietniece.

"Rīgas Apriņķa Avīzes" galvenais redaktors Dzintris Kolāts norādīja, ka notiekošais nav skaidrs arī lielai daļai deputātu. Piemēram, deputāts Andris Mačs atbildējis vienkārši - "Tas ir politisks lēmums". Savukārt Požarnovs notiekošajam veltījis skarbus vārdus.

Pēc Kolāta domām, izmaiņām vadībā nav savtīgu motīvu. Viņaprāt, līdzīgi kā Saeimā jaunievēlētie politiķi arī Baldonē ir dažādi spēki - visi grib kaut ko izdarīt, bet neviens īsti nesaprot, ko un kā.

Tāpat neesot līdera, kurš būtu spējīgs apvienot un motivēt. Kolāts spriež, ka arī pašreizējais priekšsēdētājs Raimonds Audzers ("Vienotība") to nevar izdarīt. 

KONTEKSTS:

Požarnovu jau vienreiz gāza no amata - priekšsēdētāja vietu viņš zaudēja 4. novembrī. Par viņa demisiju balsoja astoņi pašvaldības deputāti, seši bija pret, un viens deputāts atturējās. Viņa gāzējiem varu neizdevās pārņemt, un to ieguva Audzers.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti