Avārijas dēļ visā Latvijā traucēti «Lattelecom» interneta sakari

Sestdien vakarā visā Latvijā bija traucēti "Lattelecom" interneta sakari.

To pirms aptuveni divām stundām sociālajos tīklos apstiprināja telekomunikāciju operators "Lattelecom".

“Arī internets šur tur šai skaistajā laikā izlēmis “paņemt brīvdienu”. Atvainojamies - mūsu čaklie meistari jau dzenā viņu rokā un pavisam drīz viss atkal darbosies kā līdz šim,” ziņoja uzņēmums tviterī.

Savukārt savā "Facebook" kontā uzņēmums vēstīja: “Diemžēl sestdienas vakarā novērojām globālas problēmas interneta darbībā un arī citās jomās (..)”.

Pēc tam tika paskaidrots, ka tā ir bijusi avārija, kas skārusi visu Latviju.

Vēlāk uzņēmums ziņoja, ka bojājums ir novērsts un sakari pakāpeniski atgriezīsies visiem pieslēgumiem.

"Lattelecom" konsolidētais apgrozījums pērn bija 195,67 miljoni eiro, kas ir par 1,1% jeb 2,4 miljoniem eiro vairāk nekā 2016.gadā, savukārt tā konsolidētā peļņa palielinājās par 26,4% jeb 8,5 miljoniem eiro, sasniedzot 40,7 miljonus eiro.

"Lattelecom" grupā ir uzņēmumi "Lattelecom", "Lattelecom BPO", "Citrus Solutions", "Lattelecom Technology", "Media 360" un "Baltijas Datoru akadēmija". "Lattelecom" pieder 23% SIA "Latvijas Mobilais Telefons" daļu.

"Lattelecom" pieder valstij Privatizācijas aģentūras personā (51%) un Dānijā reģistrētajam "Telia Company" meitas uzņēmumam "Tilts Communications" (49%).   

Saistītie raksti
11 komentāri
Anonīms lietotājs 22614
Avārijas nāk un iet, svarīgi ir tās kā tās tiek risinātas un komunicētas ar klientiem. Vai uzņēmumi izdara secinājumus un uzabojumus, lai izslēgtu šāda veida avāriju nākotnē. Tie, kuri gatavi skriet pie cita operatora - atcerieties, ka Floridā ik pa laikam mēdz būt postošas tropiskās vētras, bet vai tāpēc tur neviens nedzīvo.
Maris_Eglitis
man vēl nav ne neta ne tv - turpinu gaidīt.
Anonīms lietotājs 17725
Komentētāji, kas te īd, ka pāriešot pie citiem operatoriem, jo redz LTC vienreiz pa desmit gadiem nopietnāka problēma gadījās, laikam nesajēdz, ka 90% mazo provaideru pērk internetu no tā paša LTC. :) Tādi klauni...
Maris_Eglitis
domā to vienu komentētaju?
Jānis Lietotājs
Cien.Līvija un Laima, varbūt, pirms bļaut, vajadzētu mēģināt izprast problēmu. Ja notikusi avārija un nedarbojas internets un citi sakari ( nebija sazvanāms ne 177, ne 1188 ), kā Lattelecom varēja jūs informēt? Kas attiecas uz televīziju, varbūt šorīt vajadzēja mēģināt pārstartēt modemu un dekoderus. Man palīdzēja.
Siwa Kargo
Vispār neiesaku sapīties ar LTC. Man kartē visu laiku rādīja, ka pakalpojums pieejams, kā pieteicu, tā uzreiz izrādījās, ka tomēr nav. Problēma ir tur, ka nav daudzzīvokļu māja, kur viss vienkārši, bet gan privātmāja, līdz kurai daži metri no kabeļa.
vija gutmane
14.13 tv joprojam nestrada,nevajag stāstīt niekus,ka pārtraukums dažas stundas..Nu jau DIVDESMITĀ stunda.
Līvija Goluba
Kāpēc Lattelekom nevarēja atsūtīt īsziņu par bojājumiem interenta pieslēgumos un TV, kā to parasti darba Latvenergo, ja ir līnijas bojājums. Es vakar domāju, ka tā ir mana vaina, ka neiet internets, ka kaķīs varbūt izraustījis kādus vadus, nevarēju iedomāties, ka tas ir plašāka mēroga bojājums. Tikai vēlu vakarā sadūšojos piezvanīt meistaram, lai paskatās manu datoru, kas par lietu un tikai tad arī uzzināju, ka tas nav man vienai. Bez interneta sakariem pat nevarēju peizvanīt lattelekomama, lai uzzināut,m cik ilgi tā būs jāpaliek? Jāpadomā par operatora maiņu, ja tā tas turpināsies bez informācijas sniegšanas klientiem. Labi, ka tagad pagaidām viss jau darbojas.
Laima Kirse
Varbut dazu stundu laika vini salaboja bet televizija un internets nedarbojas no 19.00 sestdienas vakaralidz lidz sarita 8.30 t.i. svetdien tikai saka radit nebija pieejams ne internets ne televizija ja ta turpinasies jamaina bus operators naudu gan prasa pa pakalpojumiem vislielako citi operatori vismaz nenem naudu par otru dekoderi, Latelekomam gan ire jamaksa ja lieto otru dekoderi.
IRĒNE ČEKINOVA.
Televizors vel nestrada.
Anonīms lietotājs 22614
bet ja varējāt iekomentēt, tad vaina noteikti nav internetā))
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti