Avārijā uz Rīgas apvedceļa aizvadītajā diennaktī gājis bojā cilvēks

Avārijā uz Rīgas apvedceļa aizvadītajā diennaktī gājis bojā cilvēks. Par to informē Valsts policija. Negadījums īsi pirms pulksten 22.00 noticis Salaspils pagastā.

Valsts policijas pārstāve Elīna Priedīte par aizvadītās diennakts ceļu negadījumiem un pārkāpumiemAnnija Petrova

  Rīgas apvedceļa un Kokneses šosejas krustojumā notika sadursme starp automašīnu ''Volkswagen Golf'' un ''Volvo''. No gūtajām traumām notikuma vietā gājis bojā automašīnas ''Volkswagen'' vadītājs. Policija turpina noskaidrot negadījuma apstākļus.

  Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 132 ceļu satiksmes negadījumi. Gāja bojā viens un cieta vēl 20 cilvēki. Valsts policijas pārstāve Elīna Priedīte skaidro, ka aizvadītās dienas statistika būtiski neatšķiras no citām dienām.

  “Tāpat arī aizvadītajā diennaktī policija ir sastādījusi 394 administratīvo pārkāpumu protokolus, tajā skaitā 162 par ātruma pārsniegšanu, divus par agresīvu braukšanu un 13 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā,” informē Priedīte.

  “Aizvadītās diennakts skaitļi, ja mēs salīdzinām ar citiem diennakts skaitļiem, būtiski neatšķiras. Aptuveni plus mīnus šādi paši apstākļi un skaitļi parādās arī citās diennakts uzziņās.

  Tāpat Valsts policija atgādina, ka šodien ir 1. decembris, un mēs atgādinām visiem autovadītājiem, ka kopš šodienas ceļu satiksmē mašinām obligāti ir jābūt ziemas riepām. Tāpēc aicinām tos vadītājus, kuri vēl nav paspējuši saviem spēkratiem nomainīt ziemas riepas, to obligāti izdarīt. Ņemot vērā, ka ārā ir uzsnidzis sniedziņš, mēs arī aicinām autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem ceļu satiksmē, izvēlēties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, ievērot drošu distanci, tādējādi neapdraudot ceļu satiksmē nedz sevi, nedz arī citus satiksmes dalībniekus.”

  Uzņēmumā “Latvijas Valsts ceļi” brīdina, ka apledojums šodien daudzviet Latvijā apgrūtina braukšanu. Sliktākie braukšanas apstākļi ir Vidzemē un valsts centrālajā daļā.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti