Avārijā Alūksnē cietušo stāvoklis stabils

Traģiskajā avārijā Alūksnē, kurā izdzisa 2006. gadā dzimušas meitenes dzīvība, cietušo stāvoklis pašlaik ir stabils.

Alūksnes slimnīcā apstiprināja, ka pēc negadījuma ārstniecības iestādē nogādāti trīs avārijā cietušie. Vecāki un viņu piecus mēnešus vecais zīdainis. Zīdainis vēlāk pārvests uz Bērnu slimnīcu Rīgā. Pašlaik bērna veselības stāvoklis ir stabils, viņam briesmas nedraud.

Bērna vecāki pārvesti uz traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcu Rīgā. Saskaņā ar Valsts policijas sniegto informāciju – ceturtā cietusī ir 13 gadīga meitene, kura negadījumā guvusi vieglākus ievainojumus. 

Tiek ziņots, ka autovadītājs, kurš izraisīja traģisko nelaimes gadījumu Alūksnē, nebija lietojis alkoholu. Valsts policijā plānots veikt vairākas ekspertīzes, lai noskaidrotu, kāpēc 1954. gadā dzimušais autovadītājs avarēja un uz ietves notrieca piecus cilvēkus.

KONTEKSTS:

Sestdien, 13. jūlijā, Alūksnē, automašīnai uzbraucot uz ietves, ievainoti četri cilvēki, bet viena mazgadīga meitene gājusi bojā. Valsts policija ierosinājusi kriminālprocesu un skaidro notikušā apstākļus. Pirmreizējā informācija liecina, ka, iespējams, vīrieša automašīnai bijušas tehniskas problēmas, bet precīzi negadījuma apstākļi un iemesli tiks noskaidroti izmeklēšanā.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti