Autovadītājus aicina īpaši uzmanīties uz ceļiem, kur iet Aglonas svētceļnieki

Turpinoties svētceļnieku plūsmai uz Aglonu, autovadītājus aicina būt īpaši uzmanīgiem ceļu posmos, kur pārvietojas svētceļnieku kolonnas. Gan autovadītājiem, gan svētceļniekiem jābūt īpaši piesardzīgiem, ejot vai braucot gar autoceļu būvdarbu posmiem.

Uzņēmums „Latvijas Valsts ceļi” atgādina, ka būvdarbu vietās jāievēro satiksmes organizācija, pagaidu luksoforu signāli un satiksmes regulētāju norādes, jo atsevišķos būvobjektos transportlīdzekļiem nav iespējams samainīties vietām.

Anna Kononova: Autovadītājiem jābūt uzmanīgiemMāra Rozenberga

  Uzņēmuma pārstāve Anna Kononova norādīja, ka  „tas attiecas uz daudziem galvenajiem ceļiem – gan uz Liepājas, gan Daugavpils šosejas, kur, iespējams, būs vislielākais svētceļnieku daudzums".

  “Līdz Jēkabpilij ir vairāki būvdarbu posmi, kur jābūt īpaši piesardzīgiem. Tāpat jābūt ļoti uzmanīgiem posmā no Preiļiem līdz Aglonas stacijai, kur notiek diezgan ievērojami būvdarbi. Tur ir gan satiksmes ierobežojumi, gan vairāki luksofori. Arī no Rēzeknes puses ir būvdarbi. Protams, svētceļnieki uz Aglonu var doties arī no vairākām citām pusēm, un jārēķinās, ka būvdarbi pašlaik notiek gandrīz 100 ceļu posmos, tāpēc aicinām autobraucējus būt īpaši uzmanīgiem un saprotošiem,” sacīja Kononova.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti