Autovadītājiem atgādina pievērst uzmanību apliecības derīguma termiņam

Pirms pieciem gadiem Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sāka izsniegt jaunā parauga vadītāja apliecības, par kurām bijusi liela interese un autovadītāji steiguši nomainīt vecā parauga dokumentus. Tāpēc CSDD aicina autovadītāju pievērst uzmanību to derīguma termiņam.

Īpaši uzmanība ir jāpievērš C un D kategoriju vadītāja apliecībām, kuru termiņš ir pieci gadi, pastāstīja direkcijas pārstāvis Rolands Rumba.

CSDD pārstāvis Rolands Rumba par dokumentu derīgumuZane Mače
  Pieredze rāda, ka vadītāji ikdienas steigā bez atgādinājuma nereti aizmirst par dokumentu derīguma termiņa ievērošanu. Rumba tādēļ mudina izmantot CSDD pakalpojumu, kas atgādinās laicīgi pievērst uzmanību dažādu dokumentu derīguma termiņam.

  Pēc derīguma termiņa beigām autovadītāja tiesībām ir uzlikts izmantošanas liegums. Ja ceļu policija konstatē šādu dokumentu lietošanu, jārēķinās ar soda naudu.
  2 komentāri
  truejabis
  kā , kas notiks? Latviešu valsts savlaicīgi nedabūs tai pienākošos naudu. Bet poliči laimīgi, - šiem nav jākrāmējas ar zagļiem un kaušļiem, bet var laiku mierīgi pavadīt , pētot apliecības.Ne velti policija pastāvīgi brīdina pilsoņus pašiem rūpēties par savu drošību un slēgt līgumus ar ārpakalpojumu sniedzējiem.
  Anonīms lietotājs 20567
  Kas gan tāds notiks ,ja cilvēks ir nokavējis kādu dienu? Par ko būtu jāliek soda nauda? Valsts kļūst arvien policejiskāka... skumji, tikai sodi , denunciācijas un iebiedēšana.
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti