Autovadītāji bezkaislīgi izbraukā Barona ielas krūmu dobes

Rīgas pašvaldība sola meklēt risinājumus auto izdangātajiem apstādījumiem Krišjāņa Barona ielas posmā pie bijušās Rīgas Sporta pils. Tur starp kvadrātveida dobēm iekārtotas autostāvvietas, un auto īpašnieki tās regulāri izbraukā, tā iznīcinot dobēs iestādītos pagaidu krūmus un pārvēršot dobes nepievilcīgās melnzemes dubļu bedrēs.

Rīgas domes Satiksmes departamenta preses pārstāve Una Ahuna-Ozola Latvijas Radio skaidroja, ka šajā posmā bijis plānots stādīt kokus, bet iecere pagaidām atlikta bijušās Sporta pils kvartāla būvniecības ieceru dēļ.
 

Autovadītāji bezkaislīgi izbraukā Barona ielas krūmu dobesMāra Rozenberga
  „Tādēļ tika iestādīti šie krūmi, kas diemžēl autovadītāju nemākulīgās transporta novietošanas dēļ tiek izbraukāti. Viena no domām bija šīs iedobes aizbruģēt, bet tas nebūtu ne audzinoši, ne pamācoši vērot savas parkošanās spējas. Jāņem arī vērā, ka pēc šī kompleksa būvniecības pabeigšanas arī satiksmes organizācija šajā posmā būs pavisam cita. (..) Apstādījumus pašlaik apseko un sagatavo ziemai, tāpēc norādīsim atkārtoti mūsu kolēģiem, kuri veic apzaļumošanas darbus, pievērst tam uzmanību un dialogā rast risinājumu.”

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti