Austrumu maģistrāles būvniecības dēļ būs izmaiņas 13. un 20. autobusa maršrutā

Austrumu maģistrāles posma "Ieriķu iela–Vietalvas iela" izbūves darbu dēļ no sestdienas, 27. novembra, būs izmaiņas 13. un 20. autobusa maršrutā un kustības sarakstos, informēja "Rīgas satiksmē". Minēto autobusu maršrutos uz laiku slēgs atsevišķas pieturvietas. Apvedceļā 13. un 20. maršruta autobusi apstāsies  jaunās, uz pagaidu laiku ieviestās  pieturvietās.

No 27. novembra satiksmes organizācijas izmaiņu dēļ 13. maršruta autobuss virzienā no Babītes stacijas uz Preču 2 brauks pa maršrutu līdz Nīcgales ielai. Pēc tam pa Nīcgales ielu autobuss kursēs līdz Pildas ielai un tālāk pa maršrutu. Savukārt virzienā no Preču 2 uz Babītes staciju autobuss pa maršrutu kursēs līdz Pildas ielai, tad pa Nīcgales ielu un tālāk turpinās braukt pa maršrutu. 13. autobusa maršrutā uz laiku slēgs sekojošas pieturvietas: "Stopiņu iela" (abos virzienos), "Vietalvas iela" (abos virzienos), "RP SIA "Rīgas satiksme"" (virzienā uz Preču 2), "7. autobusu parks" (virzienā uz Preču 2), "Piedrujas iela" (abos virzienos). Pagaidu pieturvieta abos braukšanas virzienos "Piedrujas iela" tiks izveidotas Nīcgales ielā pie krustojuma ar Pildas ielu. Tāpat apvedceļā 13. maršruta autobuss abos braukšanas virzienos apstāsies pieturvietā "Vietalvas iela".

20. maršruta autobuss virzienā no Pētersalas ielas uz Pļavnieku kapiem brauks pa maršrutu līdz Vietalvas ielai, tad tālāk pa Piedrujas ielu, Pildas ielu un tālāk pa maršrutu. Savukārt virzienā no Pļavnieku kapiem uz Pētersalas ielu autobuss kursēs pa maršrutu līdz Sesku ielai, tad tālāk pa Nīcgales ielu, Augusta Deglava ielu, Valmieras ielu, Rūjienas ielu, Pērnavas ielu, Matīsa ielu un turpinās braukt pa maršrutu. 20. autobusa maršrutā uz laiku slēgs sekojošas pieturvietas: "RP SIA "Rīgas satiksme"" (virzienā uz Pļavnieku kapiem), "7. autobusu parks" (virzienā uz Pļavnieku kapiem), "Sergeja Žoltoka pamatskola" (virzienā uz Pētersalas ielu), "Matīsa kapi" (virzienā uz Pētersalas ielu). Piedrujas ielā braucot virzienā uz Pļavnieku kapiem, tiks izveidota pagaidu pieturvieta "RP SIA "Rīgas satiksme"". Savukārt, braucot uz Pētersalas ielu, apvedceļā 20. maršruta autobuss apstāsies pieturvietā "Vietalvas iela", "Nīcgales iela" un "Daugavas stadions".

363. ekspresbuss galapunkta Mežciems virzienā brauks pa maršrutu līdz Vietalvas ielai, tālāk pa Vietalvas ielu, Piedrujas ielu, Pildas ielu un turpinās braukt pa maršrutu. Virzienā uz Šampēteri ekspresbuss brauks pa maršrutu līdz Sesku ielai, tālāk pa Sesku ielu, Nīcgales ielu, Augusta Deglava ielu, Valmieras ielu un tālāk pa maršrutu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt