Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Audžuģimenes ieskandina Ziemassvētkus

Audžuģimenes ieskandina Ziemassvētkus Brīvdabas muzejā

Ziemassvētkus Brīvdabas muzejā svētdien ieskandēja audžuģimenes un muzeja plašumus piepildīja bērnu smiekli. Tā ir iespēja satikties gan audžuvecākiem, pārrunāt kopīgās lietas, gan bērniem - izskrieties un iemācīties ko jaunu.    

Lai tā pa īstam iejustos, vispirms jāietērpjas maksās. Zaķi, lāči, vilki –  gan bērni, gan pieaugušie ar aizrautību iejūtas jaunajos tēlos.

Ivars un Laima pasākumu apmeklēja ir ar sešiem audžubērniem. Un šādu kuplu ģimeņu te bija vēl daudz. Viņu darbs ir svarīgs, un sanākušie atzina – noteikti padarāms, pat ja no malas tā neliekas.

“ Man vecākie bērni - Taja man ir ļoti liels palīgs un Andrejs, viņi saprot, kas jādara. Ļoti labi bērni man ir, ļoti labi. Kādreiz pastrīdamies, bet tas jau kā visiem,” stāstīja audžumamma Gunta.

Ziemassvētku pasākums notika Rīgas audžuģimenēm un ģimenēm, kas audzina Rīgas bērniņus. Sociālo pakalpojumu aģentūras vadītāja Dace Blaževiča atzina, ka šāda kopā sanākšana ir nozīmīga, lai veicinātu audžuģimeņu kustību.

“Labais ir tas, ka pieaug sabiedrības interese par audžuģimenēm, ko audžuģimenes dara,” sacīja Blaževiča, piebilstot, ka ir svarīgi stiprināt audžuģimenes. 

Audžuģimeņu kustības dalībnieki cer, ka tādu, kas gatavi savā ģimenē pieņemt bērniņu, kļūs arvien vairāk.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti