Dienas ziņas

M.Rotko centrs – Latvijas kultūras vērtība

Dienas ziņas

Skauti pulcējas ziemas nometnē «Baltais vilks»

Iedibina balvu «Auces vidusskolas lepnums»

Auces vidusskolas lepnuma balvu saņem četras ģimenes

Auces vidusskolā ir sena tradīcija - sagaidot Ziemassvētkus, godināt labākos skolēnus, bet Zvaigznes dienā "paldies" teikt viņu vecākiem. Šogad iedibināta arī jauna balva - "Auces vidusskolas lepnums''.  To saņēma četras ģimenes, kurās skolēnam visus 12 gadus liecībā zemākā atzīme bijusi seši.

Noslēdzot pirmo mācību semestri, 164 Auces vidusskolas audzēkņiem liecībās nebija zemāka vērtējuma par seši. Tas ir ne tikai skolēnu un skolotāju  nopelns, tāpēc jau vairāk nekā 10 gadus Zvaigznes dienā tiek godināti arī viņu vecāki.

"Protams, mēs strādājam ar skolēniem, kam tik labi neveicas. Mēs ieviešam dažnedažādus atbalsta pasākumus, bet tiem skolēniem, kuri mācās uz augstām atzīmēm, lai tās būtu vēl augstākas. Mēs sakām "paldies" un pirmkārt jau vecākiem, jo bez ģimenes atbalsta bērni šādus rezultātus ļoti reti kad sasniedz," saka Auces vidusskolas direktore Indra Špela.

Šogad pirmoreiz uz  pasākumu aicināta arī otrklasnieces Samantas Nellijas mamma. Samanta ieguvusi astoņniekus matemātikā un latviešu valodā - abos priekšmetos, kur otrajā klasē liek atzīmes.

"Mājas jau ir tas, kas ieliek pamatu. Bet liela nozīme ir arī skolai, un mēs ne velti braucam uz šo skolu ar domu, ka bērnam tas būs labākais variants nākotnē," saka Samantas Nellijas mamma Judīte Rostoka.

Apkopojot statistiku, izrādījies, ka ne viens vien vecāks uz šo pasākumu aicināts ik gadu, tāpēc
šogad ieviesta arī jauna balva "Auces vidusskolas lepnums". To saņem audzēkņu vecāki, kuru bērniem visus 12 mācību gadus liecībās nav bijušas zemākas atzīmes par seši. Auces vidusskolas 12. klases audzēknis saka, ka "lepnuma tituls" pienākas gan pašam, gan mammai, kas viņu motivējusi mācīties.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti