Atveras vēlēšanu iecirkņi, var sākt pieteikt balsošanu personas atrašanās vietā

13. Saeimas vēlēšanas notiks 6.oktobrī, taču vēlēšanu iecirkņi darbu dežūrrežīmā sāk jau pirmdien, 1. oktobrī. Tie būs atvērti katru dienu un paredz iespēju pieteikt balsošanu personas atrašanās vietā.

Šī iespēja paredzēta vēlētājiem, kas vēlēšanu iecirkni nevar apmeklēt, piemēram, veselības problēmu dēļ. Izskaidrojot kārtību, kādā jāpiesaka balsošana atrašanās vietā, Centrālās vēlēšanu komisijas pārstāve Kristīne Bērziņa norādīja, ka jāraksta iesniegums, kas jānogādā tuvākajā vēlēšanu iecirknī. Iesniegumu iecirknī var nogādāt jebkura vēlētāja uzticības persona, kam ir iespēja vēlētāja vārdā arī aizpildīt iesniegumu uz vietas iecirknī. 

Vēlēšanu iecirkņos var pieteikt balsošanu mājās
00:00 / 00:44
Lejuplādēt

Ja vēlētājs lieto elektronisko parakstu un internetu, var izmantot iespēju iesniegt iesniegumu www.latvija.lv, parakstot ar drošu elektronisko parakstu. 

1. un 3. oktobrī vēlēšanu iecirkņi būs atvērti no plkst. 17 līdz plkst. 20, 2. oktobrī – no plkst. 8 līdz 11, 4. oktobrī – no plkst. 9 līdz plkst. 12, bet piektdien, 5. oktobrī - no plkst. 10 līdz plkst. 16. Šajā laikā vēlēšanu iecirkņos varēs iepazīties ar Saeimas vēlēšanām pieteikto kandidātu sarakstiem un vēlēšanu programmām, kā arī pieteikt balsošanu atrašanās vietā.

Vēlēšanu dienā sestdien, 6. oktobrī, balsošana atrašanās vietā jāpiesaka līdz  plkst.12.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti