Panorāma

Baznīcu naktī durvis ver dievnami

Panorāma

25. "Twitter konvojs" jau ceļā

"Attīstībai/ Par!" prioritāte būs izglītība

«Attīstībai/Par!» prioritāte būs izglītība

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

28. maijā "Attīstībai/Par!" (A/P) dienaskārtībā bija 14. Saeimas vēlēšanas. Partija atklāja savu priekšvēlēšanu kampaņu un, kā paši šīs partijas politiķi uzsver, partija esot panākusi finansējuma palielināšanu medicīnai, bet, raugoties nākotnē, svarīga nozīme Latvijas izaugsmē būšot izglītībai. 

Līdzšinējā apvienības sadarbība, vismaz pēc pašu teiktā, esot vērtējama kā lieliski, panākumiem pilni četri gadi, taču gan šai valdībai, gan arī nākamajai Saeimai būs jārisina vairākas smagas problēmas, tajā skaitā dramatiskos izaicinājumus enerģētikā.

"Mēs esam politiskais spēks, kas orientēts uz nākotni. Mēs apzināmies, ka šodienas problēmas jārisina nekavējoties, bet vienlaikus jābūt redzējumam, ko darīt tālāk," norāda “Attīstībai/Par!” Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Juris Pūce.

Apvienība īpaši izceļ panākto veselības aprūpes finansējuma pieaugumu no 3,5% līdz vairāk nekā 5% no IKP šogad. Turpmāk jāstrādā, lai veselības aprūpe kļūtu cilvēkiem draudzīgāka. Apvienība par Latvijas sabiedrības un ekonomikas izaugsmes pamatu min izglītību.

"Lai nav tā, ka, no vienas puses, mums ir dažas izcilības un, no otras puses, ir bērni, kuri nevar pat sekmīgi pabeigt pamatizglītību," skaidro veselības ministrs Daniels Pavļuts (A/P).

Lai arī apvienība vēl nav oficiāli nominējusi premjera amata kandidātu, visticamāk, tas būs aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

"Ja apvienība mani izvirzīs, protams, es tāds būšu," saka aizsardzības ministrs Artis Pabriks (A/P).

Tuvojoties vēlēšanām, sarakstam varētu pievienoties vēl vairāki līdz šim ar apvienību nesaistīti politiķi. Saeimas ārpusfrakciju deputāts Vjačeslavs Dombrovskis par pievienošanos paziņoja vakar.

"Šī ir partija, kas stāv maksimāli tuvu manām vērtībām, un šīs ir mūsu kopīgais lēmums," atklāj Saeimas ārpusfrakciju deputāts Vjačeslavs Dombrovskis.

Pasākumā arī izskanēja, lai arī tas nav pats populārākais temats sabiedrībā, AP turpinās sargāt visas ģimenes, tāpat kā citas indivīdu brīvības.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti