Atsākas ziedošanas akcija «Adījumi Ukrainas atbalstam»

Jau trešo reizi tiek organizēta kampaņa "Adījumi Ukrainas atbalstam". Nevalstiskās organizācijas aicina adīt cimdus, cepures, šalles un zeķes, kas tiks nogādātas frontes līnijās Ukrainas aizstāvjiem.

Atsaucība iepriekšējās kampaņās bijusi liela, un iepriekš nosūtītas vairāk nekā piecas tonnas dažādu adījumu, bet pieprasījums pēc siltiem adījumiem frontes līnijā saglabājas.

"Tagad pieprasījumu pēc adījumiem mēs saņemam tieši no frontes. Civiliedzīvotājiem šie pieprasījumi jau pāris mēnešus ir apsīkuši. Pagaidām mēs līdz martam fokusēsimies uz to, ka nepieciešami šie adījumi. Bet tās nebūs tikai zeķes. Aicināsim adīt arī cimdus un šalles.

Es zinu, ka adītāji savā starpā apmainās ar informāciju un jau zina, ka nepieciešamas cepures, kur tikai acis ir vaļā. Vai cimdi, kur kāds konkrēts pirksts nav uzadīts, lai vieglāk strādāt.

Šobrīd uzsvars ir uz pieaugušo adījumiem gan sievietēm gan vīriešiem. Šeit gan jāpiemin absolūts fenomens. Brīdī, kad latviešu adītājs izdzird vīriešu zeķes, automātiski tiek pieņemts, ka tām ir jābūt vismaz no 45 izmēra. Arī ukraiņi paši mums pretī sūtīja, ka, iespējams, latvieši ir pārvērtējuši viņu lielos izmērus un lielās pēdas. Jo patiesībā viņiem ir tāds parastais 42, 43 izmērs," stāstīja biedrības "Tavi draugi" pārstāve Beāte Bēvalde.

Adījumus iespējams biedrībai "Tavi draugi" nogādāt, bez maksas sūtot tos caur "Latvijas pastu" un uz paciņas norādot "Akcija adījumi, Ziemeļu iela 10". Biedrība aicina pie sūtījuma piestiprināt zīmīti ar to, kāda izmēra apģērba gabals tas ir, lai brīvprātīgajiem būtu vieglāk ziedojumus sašķirot.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti