Atrod 14,5 miljonus kontrabandas cigarešu; aiztur arī muitniekus un robežsargus

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policijas pārvalde aizturēja grupējumu par 14,5 miljonu cigarešu un 239 litru degvīna kontrabandu, informēja VID. Aizturēti divi muitnieki un divi robežsargi.

Par faktu šī gada aprīlī uzsākts kriminālprocess par kontrabandu lielos apmēros. Kontrabandas preces veda ar kravas automobili no Krievijas, izmantojot muitas kontroles punktu "Terehova".

Muitas darbinieki grupējumu aizturēja pēc saņemtās informācijas no Drošības policijas.

Kriminālprocesa ietvaros notika septiņas kratīšanas un sākotnēji aizturētas septiņas personas, no kurām piecas atzītas par aizdomās turētām - tajā skaitā divas muitas un divas robežsardzes amatpersonas. Visām personām piemēroti drošības līdzekļi, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu.

Kopumā kriminālprocesa ietvaros izņemtas 500 000 cigarešu  "NZ8", 500 000 cigarešu  "NZ10", 4 500 000 cigarešu "NZ GOLD", 3 020 000 cigarešu "PREMJER", 5 980 000 cigarešu  "FEST"  ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes markām.

Kopumā kriminālprocesa ietvaros izņemts 30 litri degvīna "PJATJ OZER", 200 litri  degvīna "BELAJA BERJOZA un deviņi litri degvīna  "BELUGA".

Izņemtās cigaretes, alkohols un automobilis tuvākajā laikā tiks nodoti Nodrošinājuma valsts aģentūrai.

Šobrīd kriminālprocesā notiek izmeklēšana un plašāka informācija netiek sniegta. 

1 komentārs
Edgars Orlovskis
tā nav pat aisberga redzamā daļa,,,iedos nosacīto un ,bet shēma strādās tālāk....ja vispār līdz tiesai aizies........visa eiropa un skandināvija ir piegrūzta pilna ar kontrabandas cigaretēm un šmigu,,,tādu daudzumu ar fūrēm neievedīsi,,,tur ved ar vagoniem....,jāpajautā MAGONIM......
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti