Atlūgumu iesniedzis Latvijas studentu apvienības prezidents

Atlūgumu iesniedzis Latvijas studentu apvienības prezidents Dāvis Freidenfelds. Rīgas Tehniskās universitātes students Dāvis Freidenfelds Latvijas Studentu apvienības ārkārtas kongresā amatā tika ievēlēts aprīļa beigās. Toreiz viņš vēlēšanās uzvarēja Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijas studenti Aneti Ašmani.

Kā norāda pats Dāvis Freidenfelds, iemesli amata pamešanai esot privāti.

“Iemesls ir personīgas dabas. Man ir bijis liels prieks darboties un vēl kādu laiku darboties, jo 1. decembris ir datums ar kuru es atstāju amatu,” skaidro Freidenfelds.

Studentu apvienības prezidents komentē savu atlūgumuKristaps Feldmanis

  “Tas vēl nav līdz galam skaidrs, kad būs nākamais kongress, jo manu amatu nevar ieņemt neviens līdz brīdim, kamēr nav kongress, un kongress visdrīzāk plānots 15. decembrī. Bet tas vēl nav līdz galam apstiprināts. Ja 15. decembrī būtu kongress, tad 14 dienas būtu bez prezidenta Latvijas studentu apvienība un funkcijas pildītu trīs valdes locekļi," saka Freidenfelds. 

  Atbildot uz Latvijas Radio uzdoto jautājumu – vai šajā laikā, kad tiek veidota valdība nav īpaši svarīgi, ka Latvijas Studentu apvienība ir pilna struktūra, Freidenfelds atbild: “Es uzskatu, ka tas būtu vēlams. Es gribētu teikt, ka no jebkura amata atkāpšanās nevar būt pareizajā laikā. Un es uzskatu, ka tās lietas, kas būtu augstākajā izglītībā jāsasniedz… Politiķiem nevajadzētu lemt par tām lietām, balstoties uz to, vai kādai organizācijai ir pilns vai nepilns sastāvs.”

  Saistītie raksti
  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti