Atklāta jaunā administratīvā tiesu ēka

Trešdien svinīgā ceremonijā tika atklāta jaunā tiesu ēka, kurā atrodīsies Administratīvā apgabaltiesa un Administratīvā rajona tiesa.

Lai gan būvniecības laikā bijušas problēmas, ēka tika uzcelta rekordātri. Par to būvnieki tika daudz slavēti, un viņiem uzslavu izteica visi, kas piedalījās atklāšanas pasākumā.

Tiesu darbinieki cer, ka darbs jaunajā ēkā palīdzēs lietas virzīt vēl ātrāk un efektīvāk kā līdz šim, bet SIA "Arčers" valdes priekšsēdētājs Armands Garkāns bija patiesi gandarīts par paveikto darbu un priecājās, ka beidzot arī Rīgā tiesu darbinieki varēs strādāt modernā un ES standartiem atbilstošā ēkā.

Mūsdienīgajā tiesu namā atradīsies visas nepieciešamās telpas augstvērtīga tiesu procesa nodrošināšanai - 23 tiesu zāles un personāla telpas, divas tiesu zāles ir aprīkotas ar videokonferenču iekārtām, pagrabstāvā atrodas konvoja zona, ir nodrošināta telpu pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Ēka ir aprīkota ar speciālām drošības sistēmām. Pie ēkas ir autostāvvieta 78 automašīnām. Ēkas kopējā platība ir 7097 m2.

Pērn, 3.augustā, ēkas pamatos iemūrējot kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm, ministrs uzsvēra, ka būvēt tiesu ēku Latvijā ir laba tradīcija, jo tiesu sistēmas galvenā misija ir aizstāvēt sabiedrību. "Lai jaunās tiesu ēkas pamatakmens, ir mums kā solījums sev un nākamajām paaudzēm, ka cieņā turēsim godaprātu un savā ceļā ievērosim taisnīgumu, ar pārliecību rūpēsimies par tiesu kalpošanu ikvienam valsts iedzīvotājam," toreiz sacīja Bordāns.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti