Atklās laba servisa kustības kampaņu valsts pārvaldē

Ceturtdien, 14. septembrī, atklās laba servisa kustības kampaņu valsts pārvaldē, ar ko centīsies uzlabot klientu apkalpošanu.

Valsts kancelejas pārstāve Ilze Pavlova par laba servisa kustības kampaņu valsts pārvaldēAnnija Petrova
  Kampaņu atklās Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē, kur iedzīvotāji varēs noformēt vai saņemt pasi pie sabiedrībā zināmiem cilvēkiem. Piemēram, Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidentes Inetas Radēvičas vai Valsts kancelejas direktora Jāņa Citskovska.

  „Ar laba servisa kustību valsts pārvaldē Valsts kanceleja šodien aicina iedzīvotājus novērtēt valsts iestāžu klientu apkalpošanas speciālistu darbu,” stāsta Valsts kancelejas pārstāve Ilze Pavlova.

  “Ar šo iniciatīvu mēs vēlamies pievērst uzmanību klientu apkalpošanas kultūrai valsts iestādē un saņemt no iedzīvotājiem atgriezenisko saiti. Vai saņemtais pakalpojums bija kvalitatīvs, mani “aizfutbolē” vai “neaizfutbolē” tālāk. Tā ir viena lieta. Bet otra lieta - valsts pārvaldē strādā ārkārtīgi daudz ļoti atsaucīgu klientu apkalpošanas speciālistu, kuri ir pelnījuši paldies,” skaidro Pavlova.

  Viņa bilst, ka Valsts kanceleja ar laba servisa kustību vēlas pateikt paldies labākajiem valsts pārvaldē strādājošajiem.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti