Dienas ziņas

Jaunajā mācību gadā skolas gaitās dosies 219 141 skolēns

Dienas ziņas

Polija prasīs 1,3 triljonus dolāru no Vācijas

Atklāj RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes ēku

Atklāj RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes ēku

Jauno studiju gadu atjaunotajā Būvniecības inženierzinātņu fakultātes ēkā ceturtdien, 1. septembrī, sāk Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti.

Kur reiz atradās ēdnīca, tagad tapusi moderna ēka ar laboratorijām. Tur savas zināšanas iegūs inženieri.

Atjaunotajā Būvniecības inženierzinātņu fakultātes ēkā studentiem būs iespēja gūt darba tirgū pieprasītas zināšanas un prasmes, bet zinātniekiem – turpināt attīstīt inovatīvas būvniecības un ceļu būves tehnoloģijas un materiālus, rast risinājumus siltumapgādes, ēku energoefektivitātes un ūdens nozares problēmām, kas kļūst arvien aktuālākās.

Ēkā atradīsies arī Zinātnes un inovāciju centrs, kas nodrošina atbalstu studentiem, zinātniekiem un uzņēmumiem inovāciju un augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu radīšanā.

RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis Latvijas Radio sacīja, ka līdz ar šīs ēkas atklāšanu tiek pabeigts nozīmīgākais posms Ķīpsalas studentu pilsētiņas infrastruktūras attīstībā – visu RTU fakultāšu studenti darbosies mūsdienīgās, energoefektīvās un labi aprīkotās telpās.

RTU rektors Leonīds Ribickis
00:00 / 00:29
Lejuplādēt

Rīgas Tehniskā universitāte šogad svin 160 jubileju, un tai par godu tiks iestādīti 160 koki, lai kļūtu ne tikai par zaļāko, bet arī Baltijā lielāko un modernāko inženierzinātņu centru.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti