Atklāj rekonstruētās Jūrmalas dzelzceļa stacijas

Uzņēmums „Latvijas dzelzceļš” ir nodevis pasažieru lietošanā jau vairākas modernizētās pasažieru stacijas ar paaugstinātajiem peroniem, kuri nākotnē ievērojami uzlabos pasažieru ērtības, un ceturtdien pasažieriem būs pieejama rekonstruētā Lielupes stacija, savukārt ekspluatācijā nodotas arī Majoru un Mellužu stacijas.

Kopumā uzņēmums „Latvijas dzelzceļš” šogad īstenojis rekonstrukcijas darbus 14 dzelzceļa stacijās, no kurām lielākā daļa - 11 - atrodas Jūrmalas līnijā.

Rekonstrukcijas gaitā stacijās tiks uzstādītas pasažieru apziņošanas un videonovērošanas sistēmas, un tās ir aprīkotas ar ievērojami ērtākām platformām.

Tiesa, lielā mērā staciju rekonstrukcijā paveikto darbu aizēno fakts, ka jaunās infrastruktūras ērtības būs iespējams izbaudīt tikai pēc tam, kad tiks iegādāti jauni pasažieru vilcieni. Tomēr vairākkārt notikušie vilcienu iepirkumi līdz šim ir cietuši neveiksmes, un arī šobrīd atbildīgās institūcijas nevar skaidri pateikt, kad tieši Latvija tiks pie sen gaidītajiem vilcieniem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti