Atklāj ministru izraudzīto foto izstādi «Lepojos ar Latviju»

Pirmdien, 9.maijā, Eiropas dienā, Latvija lepojas ar tām lietām, vietām un izgudrojumiem, kas raksturīgi tieši mums. Ietverti lielformāta fotogrāfijās, mūsu lepnumi skatāmi liepu alejā pretī Ministru kabinetam.

Katra lielformāta fotogrāfija ir kāda pašreizējās valdības ministra izraudzīta. Viens lepojas ar Latvijas mežiem, otrs – ar Dziesmu svētku tradīciju. Katrs ministrs varēja ieteikt savu ideju. Tāpēc linu dvieļu ražotājas bija pārsteigtas, uzzinot, ka viņu dvieļi patīk iekšlietu ministram, lai gan Rihardu Kozlovski (“Vienotība’)  savā veikalā nav redzējušas ne reizi.

Uzņēmuma “Lineo” līdzīpašniece Gundega Kupča-Jurjāne atzina, ka lepojas, “ka mūsu dvielīšus iecienījuši Latvijā, paldies arī ministram, ka izvēlējās mūsu preci”.

Savukārt “Jaunpils pienotavas” tirdzniecības vadītājs Igors Degterjonoks pastāstīja, ka viņu ražotie sieri “dodas uz Eiropu - Vāciju un tuvākām zemēm, mēģinām apstrādāt Tuvos Austrumus, izmantojām valsts atbalstu, piedaloties izstādēs, nākamā būs Amerikā”.

Vairākās fotogrāfijās redzami mūsu zinātnieku sasniegumi. Piemēram, Polimērmateriālu institūtā izstrādātais materiāls, kas dažu mēnešu laikā pilnībā izzūd augsnē. Paši foto varoņi atzīst, ka bez sava darba un saviem ražojumiem viņi visvairāk lepojas ar dabu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti