Atjaunots reģionālā ceļa Ķekava–Skaistkalne posms

Pabeigti seguma atjaunošanas darbi autoceļa Ķekava–Skaistkalne (P89) posmā no Baldones novada robežas līdz Mežvidiem (5,223.-9,74. km), informēja valsts AS “Latvijas Valsts ceļi”.

Šajā ceļa posmā veikta izlīdzinošā frēzēšana, profila labošana, asfalta izlīdzinošās kārtas un dilumkārtas ieklāšana, pasažieru platformu atjaunošana autobusu pieturvietās, ūdens novades sistēmas sakārtošana, kā arī zonā gar Ķekaviņas upi uzstādītas drošības barjeras.

Būvdarbus veica SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība Igate” par līgumcenu 814 tūkstoši eiro (ar pievienotās vērtības nodokli (PVN)), ko sedz valsts budžets. Šajā cenā bija iekļauta arī seguma atjaunošana uz pievedceļa Olainei (V18).

Seguma atjaunošana vēl turpinās Ķekavas–Skaistkalnes ceļa posmā no Vecumniekiem līdz Sudmalniekiem (28,13.-35,07). Tur pēc iesēdumu remonta un profila labošanas tiks ieklāta asfalta virskārta. Šos būvdarbus veic SIA “Strabag” par līgumcenu 956 tūkstoši eiro (ar PVN), ko sedz valsts budžeta papildu 75 miljonu eiro finansējuma ietvaros.

Asfalta segums pērn tika atjaunots arī posmā no Bauskas šosejas (A7) līdz Pulkarnei (0,094.-2,100. km). Savukārt 2017. gadā ceļa segas konstrukcija tika pilnībā pārbūvēta posmā no Bārbeles līdz Skaistkalnei (47,05.-55,80. km), un to līdzfinansēja Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF).

Ar virsmas apstrādi ceļa segums atjaunots:

  • 2016. gadā posmā no Pulkarnes līdz Ķekavas novada robežai (2,20.-5,30. km);
  • 2018. gadā posmā no Mežvidiem līdz Vecumniekiem (9,736.-28,130. km).
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti