Astoņu bērnu mātei par dēla rokas un kājas salaušanu – 9 gadu cietumsods

Daugavpils tiesa piespriedusi astoņu bērnu mātei reālu brīvības atņemšanu uz 9 gadiem par sava mazgadīgā dēla piekaušanu, salaužot viņam roku un kāju, informēja prokuratūra.

Māte apsūdzēta par smagu un vidēji smagu miesas bojājumu nodarīšanu mazgadīgajam dēlam, cietsirdīgu un vardarbīgu izturēšanos pret mazgadīgajiem, ar ko mazgadīgajiem nodarītas fiziskas un psihiskas ciešanas.

Saskaņā ar lietas materiāliem apsūdzētā visas dienas garumā liedza mazgadīgajam dēlam ēdienu un dzērienu, bet, kad ap pulksten 23.00 mazgadīgais bez atļaujas paņēma ēdienu, sieviete, atrodoties alkohola reibuma stāvoklī, iesita viņam pa ķermeni, rokām un kājām, nodarot fiziskas sāpes, kā arī iesita viņam ar krāsns metāla kruķi pa galvu, nodarot smagus miesas bojājumus - paura kaula lūzumu, kreisā deniņu kaula  lūzumu un galvas smadzeņu kontūziju.

Tad viņa ar abām rokām satvēra viņa labo roku, ar spēku izgrieza to, līdz tīši salauza labā elkoņa kaulu, kā arī, izmantojot savu roku un kājas spēku, tīši salauza viņam kreisās kājas lielo lielakaulu.

Vairāk nekā nedēļu pēc notikušā, lai slēptu dēlam nodarītos miesas bojājumus, sieviete ignorēja bērna intereses, nenodrošināja viņa veselības stāvoklim atbilstošu medicīnisko aprūpi, neizsauca medicīnas darbiniekus un nenosūtīja viņu medicīniskās palīdzības saņemšanai, tādā veidā apdraudot viņa dzīvību un veselību, līdz bāriņtiesas darbinieki izņēma bērnu no dzīves vietas un konstatēja viņam nodarītos miesas bojājumus.

Sievietei piespriests brīvības atņemšanas sods uz deviņiem gadiem un probācijas uzraudzība uz trīs gadiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti