Dienas ziņas

Daugavpilī – atbalsta gājiens un koncerts Ukrainai

Dienas ziņas

SEPLP ievēlē LTV valdi nepilnā sastāvā

Ārsts no Indijas: Daugavpils ir ļoti atvērta pilsēta

Ārsts no Šrilankas: Daugavpils ir ļoti atvērta pilsēta

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Daugavpils slimnīcā strādā jau pieci ārsti no Indijas vai Šrilankas. Viens no viņiem atzina, ka sākumā viņu tiešām biedējusi Daugavpils kā krievvalodīga un noslēgta pilsēta, bet esot uzņemts neticami labi, vēstīja Latvijas Televīzija.

Daugavpils reģionālās slimnīcas neiroķirurgs Malinka Rambadagalla atklāja: "Šeit ir lielāka slimnīca, es iepriekš strādāju Rēzeknes slimnīcā, arī bija baigi labi. Es neko nesaku. Bet es esmu šeit, jo var attīstīt vairāk. Un man patīk Semjonovs [slimnīcas vadītājs Grigorijs Semjonovs – red.], viņš atvērts, mūs pieņēma ar atvērtām rokām. Skaista pilsēta. Latvija vispār ir skaista."

Grigorijs Semjonovs. Daugavpils reģionālās slimnīcas vadītājs
Grigorijs Semjonovs. Daugavpils reģionālās slimnīcas vadītājs

Ārsts Latvijā dzīvo jau 20 gadus un smejoties saka, ka valodu apgūt palīdzējušas arī ballītes. Tāpat viņš atzinīgus vārdus velta skolotājai Asjai Svarinskai. "Nopietni mācīja, paldies viņai un draugiem," viņš sacīja.

Vaicāts, vai šeit būtu vieta arī darbiniekiem no Ukrainas, Rambadagalla sacīja: "Tikai atnāc un strādā... Nebūtu nekādu, nekādu problēmu. Mani pieņēma tik viegli. Latvijā visi ir atvērti, nav kā 20 gadus atpakaļ. Nekāda slikta sajūta nebija."

Malinka Rambadagalla, neiroķirurgs.
Malinka Rambadagalla, neiroķirurgs.

"Par Daugavpili bija stereotips. Pats esmu no Šrilankas, man likās, ka būs savādāk, man krievu valoda nav tik stipra, bet cilvēki mani pieņem. Es esmu pārsteigts,'' viņš norādīja.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti