Rīta Panorāma

Saruna ar Kārli Dagili

Rīta Panorāma

Telefonsaruna ar Valēriju Agešinu par koalīcijas veidošanu Liepājas domē

Telefonsaruna ar aizsardzības ministru Raimondu Bergmani par vizīti Vašingtonā

Armijas jauno bruņuauto iegādei sludinās konkursu

Aizsardzības ministrija plāno izsludināt atklātu iepirkuma konkursu smagajiem apvidus bruņuauto, raidījumā "Rīta Panorāma" pastāstīja Raimonds Bergmanis (Zaļo un Zemnieku savienība).

ASV noslēgusies aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa vizīte, kuras laikā viņš tikās ar ASV senatoriem un citām amatpersonām. Sarunās, kurās piedalījās arī Lietuvas un Igaunijas aizsardzības ministri, tika pārrunāti dažādi aizsardzības un drošības jautājumi, kā arī tālākie nākotnes plāni un Latvijas - ASV sadarbība, stāstīja Bergmanis.

ASV amatpersonas uzteikušas Latvijas ieguldījumus aizsardzībā, īpaši mērķi sasniegt 2% no IKP aizsardzības budžetam 2018. gadā un arī aizsardzības spēju palielināšanas jautājumam. 

Bergmanis pastāstīja, ka Aizsardzības ministrija plāno iepirkt smagos apvidus bruņuauto un šis jautājums ļoti interesē arī ASV, jo viena iespēja būtu auto iepirkt tieši no ASV.

Sākotnēji pieļaus bruņuauto iepirkt no ASV ražotājs “AM General”, bet vēlāk tika izlemts rīkot atklātu iepirkuma konkursu, informēja Brgmanis. Viņš neprecizēja, kad iepirkumu varētu izsludināt.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti