Ārpus Rīgas

Liepājā starptautiski eksperti apspriež iedzīvotāju skaita sarukumu mazajās pilsētās

Ārpus Rīgas

Alūksnes novadā neizbēgama mācību iestāžu reorganizācija un pat slēgšana

Avīzes "Ziemeļlatvija" galvenā redaktore Ingūna Johansone par īres dzīvokļu trūkumu Valkā

Arī Valkā saskaras ar mājokļu trūkuma problēmu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Arī Valka, līdzīgi kā citas Latvijas pašvaldības, saskārusies ar dzīvokļu trūkuma problēmu, kam pašvaldība meklējot risinājumus, Latvijas Radio stāstīja reģionālā laikraksta "Ziemeļlatvija" galvenā redaktore Ingūna Johansone.

Viņa klāstīja, ka vēsturiski šī problēma bijusi Smiltenes pusē, bet tagad ar to saskārusies arī Valka, kam šī esot jauna problēma. Tas gan nozīmē, ka cilvēki no Valkas ne tikai aizplūst, bet arī pieplūst, atzīmēja Johansone, norādot, ka tas saistīts arī ar jaunām darba iespējām gan Valkā, gan netālajā Valgā Igaunijā.

Brīvu mitekļu pašvaldības teritorijā esot arvien mazāk, un arī pašvaldība pašlaik aktīvi nevar palīdzēt cilvēkiem, kas meklē mājvietu. Rindā pēc pašvaldības dzīvokļa var iestāties tikai tie, kas Valkā ir deklarējušies. Mājokli meklējot gan jaunas ģimenes, gan strādnieki, kuru pilsētā pašlaik esot samērā daudz, jo intensīvi notiek māju renovācija. Šis ir viens no iemesliem, kāpēc Valkā trūkst īres dzīvokļu.

Valkas pašvaldība apņēmusies risināt problēmu. Tiesa, īres dzīvokļu būvniecība nav plānota, jo ir bažas, ka pēc kāda laika to būs par daudz.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti