Arī deputāte Sprūde izstājas no «KPV LV»

Deputāte Karina Sprūde pametusi partijas "KPV LV" Saeimas frakciju un arī pašu partiju.

Sprūde nolēma izstāties no partijas pēc tam, kad “KPV LV” nolēma darbam tā saucamajā OIK parlamentārās izmeklēšanas komisijā virzīt deputāti Ievu Krapāni, nevis deputātu Didzi Šmitu.

Frakcijas vadītājs Atis Zakatistovs Latvijas Radio apstiprināja, ka darbam komisijā virzīs Krapāni. Pētīt obligātā iepirkuma komponentes (OIK) ieviešanu un izveidot šo komisiju maija sākumā rosināja „KPV LV” deputāts Didzis Šmits. Taču komisijas sastāvā partijas „kodols” nolēma viņu nevirzīt.  

Karina Sprūde: Par izstāšanos no “KPV LV” frakcijasElla Semjonova

  „Bija doma, lai šī OIK parlamentārā izmeklēšana sasniegtu mērķi. Tāpēc jābūt pareiziem cilvēkiem, ar zināšanām, ar pieredzi un vīziju, kā šo mērķi sasniegt. Ieva Krapāne, es domāju, nav pareizais cilvēks, kam jāpārstāv “KPV LV” frakcija,” sacīja Sprūde.

  “Tāpēc šodien es rakstīšu par izstāšanos. Es domāju, ka arī [Didzis Šmits tā rīkosies]. Nav vērts,” sacīja Sprūde.

  “Šmita kungu par prezidentu neatbalstīja, šī partija nevienu mūsu priekšlikumu neatbalsta. Vakar Atis Zakatistovs no tribīnes ļoti precīzi teica par „kodolu”. Mēs – „kodols”. Es neko tur nedzirdēju par mums, par „KPV LV” opozicionāriem deputātiem,” piebilda Sprūde.

  KONTEKSTS: 

  Aptuveni pusgadu pēc 13. Saeimas vēlēšanām “KPV LV” frakcija, kurā sākotnēji bija 16 deputāti, zaudējusi jau trīs mandātus.  Domstarpību dēļ "KPV LV" valde 4. februārī nolēma izslēgt no savām rindām premjera amata kandidātu Aldi Gobzemu, viņu izslēdza arī no frakcijas. 29. maijā "KPV LV" frakciju pameta viena no "opozicionārēm" Linda Liepiņa, bet dienu vēlak par izstāšanos paziņoja Sprūde. 

  Savukārt Šmits sacīja, ka tuvākajās dienās vērtēs, vai viņam vēl ir pa ceļam ar partiju "KPV LV".

  2 komentāri
  Anonīms lietotājs 18959
  Pirmais teikums kā ar kāju rakstīts.
  Anonīms lietotājs 19281
  Sen bija laiks. Tikai kāpēc viņas abas ar Liepiņu nevis stājas ārā, bet stāsta, ka stāsies? Noticēšu tikai, kad saeima.lv būs attiecīgs ieraksts.
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti